Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
zwierzyniec
Autor Wiadomość
glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5488 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-03-05, 22:24   

oj wanted glowny sponsor to mój Marcin i rodzice ..2 kolezanki w tym kochana pysia się dorzuciły:)
Malutka juz troszke u nas mieszka i podbija serca.Jak mnie nie ma to nosza ja po domu na rekach :).A moj georgi puki co reaguje pozytywnie na swoja przyszłą żonkę.
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5488 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-03-05, 22:26   

a i jeszcze nie przedstawiłam Wam mojej świnki shelti o imieniu tupecik .. a imie wzieło się z .. no właśnie sami zobaczycie .
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5488 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-04-12, 15:22   

Z ciekawostek dzisiaj na swiat przyszły u mnie 3 jezyczki :)na razie nie znam płci a po samoch dzieciach nie widać jak będą wyglądac puźniej bo są różowiutkie z mini kolcami .Jestem niesamowicie zaskoczona tym jak takie stworzonko wyglada po porodzie ,jak rosna igielki i jak zachowuje sie mamusia.Jestem szcześliwą posiadaczką szlachetnej odmiany algerianów teraz już 5 tki:) w sobote dojeżdza przepiekna samica algeriana blacka :).
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5488 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-04-15, 15:08   

a to moja niespodzianka 40 dni ciąży i wyszły na świat zdjęcie 3 dniowych kasztanków.
tatus to algerian chocolate pinto snowflaik a mamusia algerian pale moreli white.
Do naszej kolczastej brygady dołączyła też powabna bella jeże mocno zagnieździły się w naszym domu:) i co lepsze rozrastaja się :)
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5488 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-05-13, 10:50   

w końcu staneła woliera dla moich szarakow..
zrobiona z tego co znalazłam w domu stre deski , dehcy z wymiany tarasu itp..
Woelirrka skleda sie z 2 cześci 1 komory starej woliery gdzie poprzez jedna tafle wchodza papugi do dobudowki .Zaciszne miejsce zaraz przy moim tarasie zdala od ludzkich oczu ..
Teraz pozostało mi malowanie i czekanie na ocieplenie..
od razu przedstawiam moje jeżątka..
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5488 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-12-02, 10:39   

na moim temacie osiadl gęsty kurz . Kupe czasu mnie nie było jak byłam to przelotem zerknąć co się dzieje . Pare ciekawostek ..po przeprowadzce na wioske jednoznacznie stwierdzam ze życie bez ptaków jest tak puste jak pomieszczenia w domu , przez te wszystkie lata ze zwierzetami czuje się oskalpowana a czegoś bardzo mi drogiego jak nie słysze krzyków i rozmów moich papug.Dom remontuje sie powoli co mnie wkurza kłęby kurzu nie pomagają w lepszym samopoczuciu .Najpiekniejszy jest ogród który już 2 razy okryl się śniegiem i wygląda pieknie. Droga do domu z miesta też jest wietna bo jadąc lasem za każdym razem widuje lisy i sarny.czeka mnei jeszcze jakies 6 tygodni intensywnego remontu .Na razie jestem rozdarta miedzy 2 domami w mieście gdzie sa zwierzaki a tym remontowanym na wsi. z utesknieniem czekam na dzien kiedy zwierzaki przyjada do domu. Na razie mamy tutaj psy , papugi wolierowe i seramki :(.
Z nowości zostałam szcześliwą posiadaczką Boston teriera MelC która w przyszlym roku będzie debiutować na ringu wystawowym .Zdjecia zrobione ale nie ma czasu na wrzucanie :) wyjatkowa rasa na ktora nakłoniła mnie przyjaciółka hodujaca je .Mel to dziewczyna całuśna i miziasta do granic możliwości jest 4 miesiacznym szczeniakiem wiec niszczyciel to jej drugie imie.
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5488 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-12-11, 10:59   

Dostaje co jakiś czas zapytania o jajka albo maluchy od moich krasnalkow kto wie moze w koncu bym sie doczekala ale po tym co stalo sie wczoraj ........:(.Po powrocie do domu wieczorem od razu poszlam do stajenki uchylone drzwi nie mogły wskazywac nic dobrego. po wejsciu od razu zobaczyłam że brakuje moich krasnali ktore na wolierze nimf miały swój punkt widokowy.1,5 h szukania okolic i ogrodu chodzenia po sladach zwierzat .Szukałam krasnali nawołując je , marcin latał z latarkom po szopkach slad złapały dopiero psy:(.Jeszcze dzien wcześniej piejacy wifonek po wejsciu do stajenki leżał zimny na śniegu z wyjedzonymi wnetrznościami , lukrecji nie znaleziono :(.3 godziny płaczu i rozpaczania .. otwarte drzwi przez kogoś specjalnie czy bład przez pośpiech ? kto zamordował moje krasnale ? pewnie lis ktorego psy pogonily za płotem ślady prowadziły z pola wzdłuż ogrodzenia pod bramke gdzie coś przeczołgało się i zamordowało.Mieliśmy plany na wiosne uruchomienia kurniczka ogrodzenia małego wybiegu a teraz zostały pióra na śniegu i zdjecia. przywiazaliśmy sie do wifona i lukrecji były prawdziwa ozdoba ogrodu ..wieś miała dać nam możliwość polepszenia warunkow dla zwierzat i spokoj teraz niestety wiem że to nie sam miód i mleko a i gorycz :(.
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5920 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2012-12-11, 16:34   

glizda177, dlatego też kiedy nadchodzi właśnie ta pora i sypnie śniegiem a u niektórych obficie, dzikie zwierzęta w poszukiwaniu karmy zbliżają się do domostw po łatwy łup. Właśnie w tym okresie powinniśmy jak najlepiej zabezpieczać podopiecznych. To że stodoła i jest w niej fajnie to nic. To że obora i też fajna i ciepło od bydła, to też nic jeśli ptaki nie będa miały swojego miejsca gdzie przez siatkę, drzwiczki czy inne "coś" - nie przeciśnie się szczur, łasica, tchórz. Wówczas nie będziesz mogła spać spokojnie a i same ptaki też.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
glizda177 
Doświadczony Hodowca



Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 20 Mar 2009
czyli 5488 dni temu
Posty: 443
Podziękowania: 46/4
Skąd: dolnyśląsk
Wysłany: 2012-12-11, 21:32   

wanted moje kury były zamkniete w stajni z kozom i nimfami nie wychodziły na dwór w stodole ciepło bo to malutka stodółka.a drzwi sa na zasuwe , całe z drewna nigdzie nie ma szpar stodoła jest murowana , sadze ze ktos zlośliwie otworzył drzwi bo nie miałam ich na klucz. Poprzedni wlaściciel robił pożadne pomieszczenia dla zwierzat miałam seramy i nimfy dać do kurnika ale jest obok domu a stajnia zaraz obok chcialam je mieć na oku i prosze..:(
_________________
pozdrawiam Agnieszka
http://www.garnek.pl/agi77/a
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 18
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.