Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs Moja hodowla z Hodowlany.pl
Autor Wiadomość
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2015-05-26, 19:03   Konkurs Moja hodowla z Hodowlany.pl

Konkurs "Moja hodowla" z Hodowlany.pl.


strona sponsora
http://www.hodowlany.pl/o-nas.html


REGULAMIN KONKURSU

Pragniemy poinformować że z dniem dzisiejszym startuje Konkurs pod tytułem Moja hodowla z Hodowlany.pl(gatunki,woliery,doświadczenia itd.) który zakończy się z dniem 30 czerwca 2015. Po tym terminie Jurry w postaci wanted oraz amadyna1471 jak i Alan1980 w terminie 7 dni wytypują osoby nominowane do nagród.
Wygra oczywiście najbardziej ciekawy tekst i wyczerpujący oraz z bardzo wyczerpującymi informacjami. Oceniać będziemy też zdjęcia (własnego autorstwa, ostrość jak i usytuowanie ptaków/zwierząt na nim itd.

Każdy z Użytkowników oprócz Administratorów i Junioradmina może wziąć w nim udział.
Każdy Użytkownik pisze jeden artykuł w którym opisuje swoją przygodę z ptakami. Jak rozpoczął hodowlę, jakie gatunki nabył i jakie przybywały podczas hodowli. Jakie ma spostrzeżenia i doświadczenia odnośnie hodowanych gatunków oraz wszelkie inne ciekawe informacje.
Użytkownik może napisać tylko jeden tekst, długość jego nie gra roli.
Użytkownik może tekst zaopatrzyć zdjęciami własnego autorstwa.

Nagrody będą fundowane przez serwis Hodowlany.pl w postaci bonów pieniężnych do wykorzystania w terminie podanym na bonach oraz kuponów rabatowych które udzielę darmowej przesyłki niezależnie od wagi towarów które użytkownik sobie zamówi w sklepie Hodowlany.pl , też terminowe. Za towar zamówiony z kuponów rabatowych płaci kupujący.
Koszty przesyłki pokryje fundator nagród na terenie Polski.

Miejsca nagradzane:

1 m-ce kupon pieniężny
2 m-ce kupon pieniężny
3 m-ce kupon pieniężny

4 m-ce kupon rabatowy
5 m-ce kupon rabatowy
6 m-ce kupon rabatowy
7 m-ce kupon rabatowy




Teksty które mają brać udział w konkursie prosimy zamieszczać w tym temacie pod spodem.


Życzymy powodzenia.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Ostatnio zmieniony przez wanted 2015-05-28, 07:31, w całości zmieniany 4 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

Emceha 


Moja specjalizacja:
Inne

Dołączył: 27 Maj 2015
czyli 3229 dni temu
Posty: 0
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Sosnowiec

Wysłany: 2015-06-22, 23:52   Konkurs "Moja hodowla" z Hodowlany.pl

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Mam na imie Mateusz, pochodze z Sosnowca i mam 20lat. Od listopada jestem członkiem ZHK Egzota (CIH - C058).Moją przygode z kanarkami zaczałem...Ah kiedy ja ją zaczałem to sam nie wiem. Od malutkiego dziecka miałem styczność z kanarkami, dlaczego? dlatego że mój dziadek hodował ponad 40lat. Zawsze kiedy byłem u niego w domu to były kanarki co mi sie bardzo podobało. Gdy miałem 10 lat dostałem od niego ładnego pomarańczowego kanarka, opiekowalem sie nim karmilem ale niestety po 2-3 latach kanarek zdechł :( Potem w wieku kolo 15lat znowu ten temat zaczał mnie bardzo interesować, dziadek mi opowiadał o czasach jak hodował zabierał mnie na wystawy itd. Dostałem od niego pięknego Glostera z korona, był super spiewał pieknie radosny ptaszek. Często służył mi jako budzik do szkoly haha. Niestety po okolo 2-3 latach on też dokonał żywota. Co nie zmieniało faktu że temat kanarkow mnie bardzo interesował ale zaczał mnie interesować temat jak sie je hoduje. Czesto z dziadkiem rozmawiałem jak on hodował co robił itd. Dopiero w wieku 19 lat zdecydowałem sie spróbować i podjąć swoich sił. Nie miałem też możliwości rozbudowy swojej hodowli w jakimś pomieszczeniu typu piwnica wiec poświeciłem kawałek ściany w moim pokoju gdzie akurat wszystko ładnie pasowało.Jako że nie pracowałem nigdzie, a uczyłem sie jeszcze to trzeba było wszystko opłacać z kieszonkowego. Starałem sie robić wszystko sam poprzez regały itd. Wykorzystywać materiał który mam. Zaczałem od regału na książki(zdjecie nr.1) stwierdziłem że można go przeciac i zrobic 1 taka fruwalke i 3 klatki lęgowe(zdjecie nr2). Co myśle że mi w zupełności wystarczy jak na początek. Potem zabrałem sie za budowanie takich klatek pojedynczych (zdjecie nr.3), potem to pomalowałem i postawiłem wszystko kolo siebie i wyszło mi to co na zdjeciu nr.6 . Zaczeło mi sie bardzo podobać, stopniowo wszystko kupowałem powoli. Po tym wszystkim kupiłem listewki ledowe aby móc przedłużac dzień ptaszkom (zdjecie nr.8). A całość regału wstepnie prezentowała sie jak na zdjeciu nr.9. No to już na mnie robiło wrażenie, i chciałem jeszcze wiecej no ale możliwości mi na to nie pozwalały. Tak oto wykonałem pierwsza już klatke lęgowa (zdjecia nr,10 oraz 11), a mieszkancu na zdjeciu nr12 testowały swoje klatki w których miały odbywać przyszlo roczne lęgi. Zdjęcie nr 13 przedstawia moją mini fruwalke którą oczywiscie zrobiłem sam. Noi tak prezentowała sie całość na jaka mogłem sobie pozwolic(zdjecie nr.14) Zdjecie nr.15 to są samce :D a zdjecie nr16 to juz osteteczna wersja. Mi sie zdawało że zrobiłem kawałek fajnej pracy. Stopniowo także kupowałem kanarki i szykowałem sie do lęgów co nie szło mi często zbyt dobrze bo jestem człowiekiem niecierpliwym. Postanowiłem ze na pierwszy sezon przyszykuje sobie 4 parki i będzie dobrze, oczywiscie zdecydowałem sie na Glostery :D Sezon 2015 nie należy u mnie do udanych, popełniłem jeden błąd który miał swoje konsekwencje. Stwierdziłem że bede budował nowy regał. Juz nawet zaczałem pierwsza próbna klatke widoczna na zdjeciu nr17. Planuje takich zrobić jak dobrze pojdzie to kolo 7 szerokich 50cm i takich samych też 7 ale nie szerokich na 50 tylko na 40. Oczywiście wszystkie tym razem bedą podświetlane paskami led. A jedną duuuuuuużą przelotke mniej wiecej wymiarowo od góry na dol to 2,5m, gleboka na 1,5m i szeroka na 2m,zrobie na działce którą mam niedaleko swojego domu. Stwierdzilem także ze nie bede ograniczał sie prawdopodobnie do 1 rasy i bede hodowal :Glostery, Agat opal zolta mozaika, Agat zolta mozaika i Czarny opalowy biały i coraz bardziej mi sie podobaja Garbusy Japońskie. No ale nigdy nic nie wiadomo, bo od zawsze kochałem i kocham Glostery wiec moze tylko one? :D tego jeszcze nikt nie wie :) Dziękuje wszystkim za uwage, poniżej zamieszczam filmik ze zdjeciami :D Jeżeli masz do mnie pytanie jakieś i sądzisz ze moge ci pomoc to śmiało pisz ! :) :


https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
york73 
Mega User



Pomogła: 27 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 09 Lut 2008
czyli 5893 dni temu
Posty: 282
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2015-06-26, 12:09   

Witam, nazywam się Monika i swoją przygodę z hodowlą ptaków zaczęłam niewinnie kilka lat temu.
Zaczeło się od zwykłego przypadku złapania wolno latającej papużki falistej która błąkała się kilka dni po okolicy i została złapana przez Nas w klatkę gdzie weszła się najeść. Widać ptaszek był bardzo głodny.
Od tamtej chwili jakoś tak zapragnęło się mieć ptaki w domu więc pojechałam dokupić ptaka do parki. Kupiłam młodą papużkę i miała być to samiczka, jednak okazało się ze sprzedawca mało się zna i po kilku tygodniach ukazał się kolejny samczyk u mnie. Zmuszona więc byłam do zakupu teraz samiczek i chciałam już nabyć je od hodowcy bo w sklepach zoologicznych na dwoje babka wróżyła. Że były to czasy mniej rozpowszechnione jak obecnie by nie było stron internetowych a tylko Anonse, znalazłam ogłoszenie hodowcy z Gdańska. Umówiłam się na spotkanie z zakupem i pojechałam. Od tego pana nabyłam heheee, no właściwie to kupiłam stado papużek bo 10 falistych i parkę nimf.
I tak moja przygoda zaczęła się na całego. W tym samym roku udało mi się rozmnożyć papużki faliste bo nie są to trudne ptaki, jednak z czego przy zwiększaniu się stada zmuszona byłam do zakupu i podmiany kilku sztuk w celu odświeżenia krwi jak i rozbudowy pomieszczenia na strychu bo zaczęły się ostre walki o budki lęgowe. Póżniej z biegiem czasu zbywałam po kilka sztuk zawsze z legów by mieć na karmę jak i inne ptaki.
Nimfy długo mi się nie chciały rozmnażać, nie wiem co nie tak było ale długo nic i nic. Po około 2 latach pojawiły się pierwsze jajka i później już młode i tak zaczęła się też ich systematyczna hodowla.
Z biegiem czasu wylądowały u mnie zeberki, małe krzykacze ale jakież urocze. Zostały wpuszczone do woliery z nimfami a później też i razem z falistymi gdyż ponownie zwiększyłam pomieszczenie dla ptaków. Tym razem już na dość spore bo 5 metrów długie, 4 metry serokie i 1,8 wysokie. Te cudowne małe ptaszki jak się rozhuśtały to co jakiś czas wyskakiwała masa maluszków. Zrobiło się w pomieszczeniu głosno i wesoło.
Nadszedł też czas i na ryżowce siwe. Zakupiłam młode osobniki i póki nie wyrosły był spokój a potem jak już chciały gniazdować to podbierały zeberkom budulec jak i co gorsza, chciały im lęgi niszczyć. Zmuszona więc byłam do podziały woliery i oddzieliłam kawałem na ryżowce w którym to wylądowały i miały własny kat.
Pojawiły się też rozelle białolice, ale z nimi to dopiero będę się uczyć bo zawitały niedawno.

Obecnie w mojej hodowli skromnej są obecne ptaki jak i na podwórku kurki cochin miniaturowy. Przygoda trwa nadal i oby trwała długo.

fotki może nie pierwszej jakości ale coś tam jest.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
andreas 


Dołączył: 28 Cze 2015
czyli 3197 dni temu
Posty: 0
Skąd: Roszowicki-las
Wysłany: 2015-06-29, 12:38   

Witam, mam na imię Andreas i mam 13lat, swoją przygodę z hodowlą przepiórków zaczołem pięć lat temu. Zaczeło sie od tego, że mój kolega zbudował sobie klatkę na papuszki,a kupił sobie sześć przepiórek. Ddwiedzając go często, zaczeło mnie to interesować,i tak przekonałem mojego taty do zakupu paru przepiórek. Hodowałem je w gołebniku, czekając na pierwsze jajka. Było mi smutno, jak po czterech miesiącach nie było nic. Odwiedzając wystawy , podpytywałem hodowców o przyczynę . Na kolejnej wystawie zwierząt w opolu kupiłem jeszcze dwie, sprzedawca powiedział, że już niesą jajka no to kupiłem i po dwuch tygodniach dalej nic nie było ,aż któregoś dnia pojawiło się pierwsze jajko. Tak trzymałem je w gołebniku jeszcze rok. póżniej pszeniosłem je do naszego starego domu. Tam w jednym pokoju zamieszkały sobie. Hodowla przepiórek rosła z roku na rok cały czas dokupójąc,a stare wycowójąc.W tamtym roku zaczeły mnie interesować kury ozdobne ,dużo czytałem w internecie o nich, zbierałem wiedzę, też od mojej Babci i Mamy. Wtym roku zaczołem hodowlę kur ozdobnych wiedziałem, że nie będzie to łatwe, ale jak mam już pięcioletnie doświadczenie z przepiórkami, to liczę,że to też się uda, tak trzy miesiące temu kupiłem we wiosce parę kochinów miniaturkowyh i po tygodniu od zakupu, kurka zniosła mi pierwsze jajka,wszystkie się wykluły i wychowała je. Puzniej kupiłem sobie jajka zielone , od zielononóżek i silków, już też mam pisklęta .Muszę też wspomniec o tym, że w tym roku już cztery razy miałem legi przepiórek, z wypożyczonej wylęgarni,na własną mnie narazie niestć. W pierwszym wyległy było zle miałem tylko cztery przepiórki ale kolejne było coras lepiej. Obecnie w mojej hodowli znajduje się około 50 przepiurek i 17 kur. Parę dni temu z pomocą Taty skończyłem budowlę woliery. W kolejnym czasie, jak nazbieram swoja kasę to będę nabywać nowe rasy i nową wiedze o nich. Dziękuję za uwage do opisu są dołoczone zdjecia moich kur w razie pytań proszę pisac :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2015-06-29, 18:04   

andreas, a jakieś fotki ?
Przez rozszerzoną opcję odpowiedzi dodaj po przez IMG lub dodaj załącznik.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Ostatnio zmieniony przez wanted 2015-06-29, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
andreas 


Dołączył: 28 Cze 2015
czyli 3197 dni temu
Posty: 0
Skąd: Roszowicki-las
Wysłany: 2015-06-29, 21:03   

przesyłam zdjęcia moich przepiórek, pozdrawiam Andreas
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2015-06-30, 21:11   

Dzisiaj ostatni dzień Konkursu. Przykro że tak niewielu chciało skorzystać z oferty wzięcia w nim udziału. Wiem, że koniec roku szkolnego, że trzeba było nakład włożyć w końcową naukę, że wakacje i ustalanie miejsc na ich pobyt itd. No cóz, czasem i tak bywa.
Termin wydłużamy do jutra 12.00 i po tym czasie konkurs zamykamy. Nagrody zostaną rozdane na te osoby które wezmą udział - nawet po 2 nagrody by nie zmarnować ważności kuponu rabatowego.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5073 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2015-06-30, 21:28   

Emceha, jak dołożysz fotki to wezmiesz udział w konkursie ;-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2015-06-30, 22:16   

amadyna1471, fotki zapodane sa w linku poniżej.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
koklas66 
Administracja



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/koklas66

Moja specjalizacja:
Inne

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 15 Wrz 2009
czyli 5309 dni temu
Posty: 867
Podziękowania: 100/18
Skąd: Kłobuck

Wysłany: 2015-07-01, 00:25   

Na imię mam Bartek,mam 18 lat i mieszkam na północy woj.śląskiego
Hodowlą tak bardziej na poważnie zajmuję się od jakiś 5-6lat,wtedy stałem się również członkiem SHDR Czubatka Polska
Hodowlę prowadzę wraz z ojcem,a wszystko zaczęło się od bażantów złocistych jakieś 15 lat temu.Lata mijały,a wraz z ich upływem przybywało wolier i nowych ptaków


Po kilku latach pojawił sie pomysł by połączyć pasje i pracę - stad pojawił się pomysł na fermę Bażantów.Która w najlepszych sezonach wychowywała ponad 30tyś piskląt.


W międzyczasie zaczęła się moja przygoda z kurami,pod postacią silek i czubatek polskich.Następnie po 2 latach przerwy zacząłem od nowa od karzełków łapciastych i sebrytek. Które udało mi się zgromadzić w kilkunastu barwach.

Wtedy też pojawiły się moje pierwsze bojowce- orłowskie miniaturowe

W tym czasie staliśmy się jedyną w województwie hodowla kuropatw,z stadem podstawowym liczącym 100par kuropatwy

W styczniu 2012r po raz pierwszy wziąłem udział w wystawie,na której moje ptaki uzyskały 3 wyróżnienia.Potem było już z górki,wystawy coraz wyższej rangi i kolejne osiągnięcia moich ptaków.
Również w 2012r zacząłem interesować się Bojowcami,których zaczęło przybywać w mojej hodowli powoli wypierając miniaturowe rasy z którymi i tak nie mogłem się do końca rozstać.Bojowce stały się moja pasją,z racji bardzo małej ilosci tych ptaków (nie wspominając o ich jakości) koniecznością były wyprawy za granice w celu pozyskania nowych kur.Chęć kontaktu z zagranicznymi hodowcami zmusiła mnie do nauki 4 języków obcych(w tym 2 których nie uczyłem się nigdy w szkole)

Podczas pobytu w Czechach zainteresowały mnie garłacze brneńskie,które niedługo później zagościły u mnie.

Szczególną sympatią zacząłem darzyć Shamo - jedne z największych bojowców,charakteryzujące się dużą odwagą i walecznością ale również przywiązaniem do właściciela.Ich obecne stado w mojej hodowli to 12 sztuk w kilku barwach


Z każda wystawą przybywało sukcesów na moim koncie.Podczas ostatniej wystawy krajowej w Kielcach moje ptaki zdobyły wyróżnienie w rasie shamo oraz tytuł najlepszego w rasie tomaru,z ocenami 95pkt.

Obecnie jestem asystentem sędziego drobiu grupy X spec 18 i 19

Aktualnie w hodowli mam 15 gatunków bażantów,6 gatunków kuropatw,5 gatunków przepiórów,5 gatunków przepiórek(w tym 36 mutacji p.chińskiej),kilkanaście ras kur głownie bojowce,20 par garłaczy brneńskich oraz kaczki,gęsi,papugi itp. ptaki,w tym takie ciekawostki jak kury rasy Ayam cemani,jitokko,jamato,b.malajskie mini,marany mini czy shamo oryginalnej japońskiej lini

Jestem w trakcie tworzenia nowych odmian barwnych w rasach zielononóżka polska - złocistoszyja niebieska oraz orłowska - bursztynowa

Cały czas rozwijam hodowlę budując nowe woliery i zdobywając coraz rzadsze gatunki/rasy
Moim głównym celem na ten sezon jest zdobycie asili oraz dużych bojowców staroangielskich






Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
amadyna1471 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: www.spis-hodowcow.pl/amadyna1471

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 24 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Maj 2010
czyli 5073 dni temu
Posty: 3606
Podziękowania: 370/338
Skąd: Gorzyczki

Wysłany: 2015-07-01, 17:13   

Rzutem na taśmę konkurs wygrywa :

1.koklas66
2.york73
3.Emceha
4.andreas

:-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2015-07-01, 21:44   

Poprosze o kontakt ze mna na pw.
Potrzebowac bede imie i nazwisko.
Kody nagród podam na pw i życze szybkiej,miłej realizacji bo termin jest to 31 lipca 2015.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Emceha 


Moja specjalizacja:
Inne

Dołączył: 27 Maj 2015
czyli 3229 dni temu
Posty: 0
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Sosnowiec

Wysłany: 2015-07-03, 10:26   

poszlo ! :D dziekuje za 3 miejsce :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2015-07-08, 19:59   

Nagrody można zamawiać telefonicznie lub przez stronę, wówczas po wyborze produktu do koszyka pokazuje się miejsce na kod rabatowy.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 18
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.