Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka strona ci się podoba ?
Autor Wiadomość
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-01-28, 22:58   Jaka strona ci się podoba ?

Jaka strona o tematyce ptaków najbardziej Ci się podoba i dlaczego oraz spełnia Twoje oczekiwania ?
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

minizoo 
Mega User
Józek



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
czyli 5912 dni temu
Posty: 155
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: śląskie
Ostrzeżeń:
 4/5/8
Wysłany: 2008-01-28, 23:05   

Wszystkie strony są ładne na każdej stronie znajdzie się coś ciekawego niby są podobne ale każda jest inna i każda ma swój styl bycia
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-01-29, 08:48   

Hmmm... trudne pytanie i pozostaje mi podpisać sie pod wypowiedzią minizoo :-)

Generalnie, na wszystkich stronach, o jakiejkolwiek tematyce cenię stonowaną kolorystykę, nie przeładowaną grafikę i czytelność, łatwość poruszania się i szukania interesujących mnie informacji :-D

Drażnią mnie ostre, męczące oczy kolory, "naćkanie" wielu rzeczy w jednym miejscu. Odstrasza mnie to do tego stopnia, że najczęściej szukam innej strony :roll:

Jak do tej pory najbardziej podobają mi się Woliera i Aviornis, dlatego tu jestem :mrgreen:
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
JC 
Specjaliści



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
czyli 5912 dni temu
Posty: 1931
Podziękowania: 126/25
Skąd: Nowodworze
Wysłany: 2008-01-29, 09:59   

Ten "paw" musi być :?: Może by choć zmalał :-|
Ostatnio zmieniony przez jomidzola 2010-07-16, 19:14, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-01-29, 17:49   

JC, to właśnie dodaje uroku. No może nie dla wszystkich. To jednak nie koniec z tym co się jeszcze przytrafi na tym Forum.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
krzysiek173 
Mega User
HODOWCA I MIŁOŚNIK



Pomógł: 38 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1020
Otrzymał 14 podziękowań
Skąd: Kozłów
Wysłany: 2008-01-29, 17:54   

Tak jak poprzedni urzytkownicy którzy się wypowiedziel, wszystkie stonki sa super.
Jak narazie za najlepsze dla mnie uważam AVIORIS i PK.
Dlatego że z łatwością się po nich porusza (przynajmniej dla mnie), użytkowników już trochę znam, no i co jest najważniejsze są o tematyce ptaków ;-)
_________________
Krzysztof "krzysiek173" Sosna
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
jacek 
Doświadczony Hodowca



SPIS-HODOWCÓW: http://spis-hodowcow.pl/jacek

Moja specjalizacja:
Ptaki wodne

Pomógł: 15 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
czyli 5914 dni temu
Posty: 602
Podziękowania: 53/11
Skąd: Czerna

Wysłany: 2008-01-30, 18:56   

JC napisał/a:
Tem "paw" musi być :?: Może by choć zmalał :-|

mi sie ten pomysł akurat podoba :mrgreen:

co do stron to podobaja mi sie dwie PK i AVIORNIS
a po drugie, nie ma takich stronek za dużo w sieci i nie ma konkurencji, te dwie sa najleprze :!: :!:
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Rocki 
Mega User



Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 514
Podziękowania: 16/5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-30, 19:26   

jacek, ja bym się nie zgodził bo oczywiście uważam, ze najlepszą stronka tego typu jest Forum Woliery, ale i ta stronka ma bardzo duże szanse osiągnąć wielki sukces! ;-)
_________________
www.zooforum.pl - najlepsze w Polsce forum o ogrodach zoologicznych! Zapraszam! ;-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
mirass 
Doświadczony Hodowca
Mirek



Pomógł: 59 razy
Wiek: 31
Dołączył: 13 Sty 2008
czyli 5920 dni temu
Posty: 1709
Podziękowania: 22/15
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-01-30, 19:30   

Każdy ma swoje typy i piszę o tym gdzie siedzi, bo oczywiście to się uważa za najlepsze. Ja nie będę pisał bo nie mam zdania na ten temat (chociaż o wszystkich tych forach mógłbym coś powiedziec), podoba mi się wiele stron z ciekawymi zdjęciami.
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
jacek 
Doświadczony Hodowca



SPIS-HODOWCÓW: http://spis-hodowcow.pl/jacek

Moja specjalizacja:
Ptaki wodne

Pomógł: 15 razy
Wiek: 40
Dołączył: 19 Sty 2008
czyli 5914 dni temu
Posty: 602
Podziękowania: 53/11
Skąd: Czerna

Wysłany: 2008-01-30, 19:37   

Rocki, każdy ma swój gust, lubi to co lubi, mielismy pisac w tym temacie która strona o tematyce ptaków nam sie podoba a nie krytykowac innych za jego wybór, mi np. forum woliery wogóle nie odpowiada i jak by ktos napisal ze wlasnie woliera mu sie podoba najbardziej to to jest jego wybór i nic mi do tego :!: :!: :!:
_________________
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-01-30, 19:45   

No to moze ja się wypowiem wkońcu.

Na początku chciałbym podziękować tym co obstawiają "tą" stronkę. Miło mi ;-)

Odnośnie mojego zdania na temat stronek, to mi w kraju podoba się kilka al enajbardziej to podoba mi się pewne stronka zagraniczna. Jest na wysokim poziomie i wiele tam informacji. Nam daleko jeszcze do takich stron, al epowiem szczerze że staram się na niej bazowac i mam nadzieję ze mi się uda stworzyć chociaż w odrobinie coś tak fajnego.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-01-30, 20:08   

mirass napisał/a:
Każdy ma swoje typy i piszę o tym gdzie siedzi, bo oczywiście to się uważa za najlepsze. J



To chyba oczywiste, że każdy "siedzi" tam, gdzie najbardziej mu sie podoba :lol:
Przecież nikt nas nie zmusza do korzystania z tego, czy innego forum. Wręcz przeciwnie, zdrowa konkurencja jest konieczna, żeby utrzymać przyzwoity poziom ;-) :mrgreen:



wanted napisał/a:
No to moze ja się wypowiem wkońcu.

Na początku chciałbym podziękować tym co obstawiają "tą" stronkę. Miło mi ;-)

Odnośnie mojego zdania na temat stronek, to mi w kraju podoba się kilka al enajbardziej to podoba mi się pewne stronka zagraniczna. Jest na wysokim poziomie i wiele tam informacji. Nam daleko jeszcze do takich stron, al epowiem szczerze że staram się na niej bazowac i mam nadzieję ze mi się uda stworzyć chociaż w odrobinie coś tak fajnego.



Wanted, a ja myślę, że najważniejsze, poza wymienionymi jest to, żeby byl jakiś oryginalny pomysł --> tu szóstka z plusem i sympatyczna atmosfera , bo przyciąga ludzi :-D

Atmosferę, drodzy Userzy, tworzymy przede wszystkim my, więc w razie czego, pretensje można mieć tylko do samych siebie ;-)
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Rocki 
Mega User



Pomógł: 11 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 514
Podziękowania: 16/5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-30, 20:27   

jacek, przeczytaj jeszcze raz uważnie mój post i powiedz mi gdzie tam widzisz krytykę z mojej strony?! Ja po prostu powiedziałem jakie mam zdanie, a ty potem zrobiłeś sam to co krytykowałeś u mnie... :roll:
_________________
www.zooforum.pl - najlepsze w Polsce forum o ogrodach zoologicznych! Zapraszam! ;-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
grześ 
Mega User
grześ



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 26
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Śrem
Wysłany: 2008-01-30, 21:05   

Zasadniczo wszystko ok ale. No właśnie zawsze jakieś "ale". Jestem na forum prawie od początku, i było dobrze, prosta bez bajerów stronka, szybko się otwiera łatwy dostęp do zasobów. Było mineło, wkracza dużo bajerków, ozdobniczków się pytam po co. Wiem takie są wymagania ogółu, tylko mnie się wydaje że mija się to z celem. Forum to przede wszystkim wiadomości, miejsce gdzie zadaje się pytania odpowiada(z sensem) i dzieli własną wiedzą . Pisanie postów dla rankingu to błąd który powiela się na wielu forach, nie tylko tym. Nowicjusz i ludziska mniej obeznani z internetem mają problemy z "wyłuskaniem"(cytat jednego znajomego który odwiedził forum) potrzebnych wiadomości. Co do niektórych "wiadomości", to myślę że jest wikipedia itp. z której zapewne wiele osób korzysta, jest więc bezsensem powielać te same informacje. Prawie brak własnych spostrzeżeń( wiem przesadziłem) wszystko ogólnikowo np. pytanie : "czym karmić ptaki" odpowiedź "ziarnem", krew mnie zalewa jak coś takiego czytam. Jakie ziarno(gatunek) suche, parzone, gotowane, grilowane i co tam kto wymyśli takie informacje powinny pozostawać na forum, że ziarnem to wie zapewne każdy kto kupuje kurę. Więc po co "śmiecić" i utrudniać życie innym. To takie moje spostrzeżenia. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem, nie pisałem zresztą po to by kogoś obrażać, napisałem tylko to co myślę.
Pozdrawiam
ps.Ja tam wolę ptasie mleczko, takie na kilogramy, waniliowe, mimo że bez ładnego papierka. G...ka nawet w złotym papierku nie ruszę:-) g...o zawsze będzie g...m. (jak ktoś nie załapał o co mi chodzi to mogę wytłumaczyć ręcznie)
ps2. Czym się właściwie karmi pumy :-)
ps3. Na forum pozostanę, tak jak wspomnieli przedmówcy zawsze się się coś tam ciekawego doczyta, tylko czemu to takie “rozwleczone”no dobra kończę.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-01-30, 21:14   

grześ, z niektórymi zdaniami się jak najbardziej zgodzę. Masz racje i dlatego też proszę o nie nabijanie zbytecznie postów na Forum tekstami "ładny ptak", "fajne ptaki" oraz podobnymi. Zawsze przecierz można taki tekst rozbudować i napisać w nim coś konkretnego jeszcze.
Odnośnie tekstów z wikipedii to także poodzielam Twoje zdanie.

Teraz do rzeczy.

Forum jest rozwlekłe bo:
- ma wiele grup tematycznych, jest o wszystkim praktycznie.
Stworzone jest dl auczestników większej grupy, nie tylko miłośników ptaków.
-Forum nabrało kolorów bo to biało-niebieskie było testowe. Kolorek przyciąga i stanowi pewnego rodzaju wizerunek, no a paw to już mój wymysł powiązany z pewną inną stroną. Będzie jeszcze cos, mam nadzieję ze się spodoba.
-kolejna sprawa to to, że jest ono bardzo bardzo bardzo młode i powiem szczerze jeszcze napewno będzi eprzebudowa, przegrupowanie bo już w obecnej chwili widzę je inaczej.
Teraz wiadomosc dla tych co myśleli że Forum to istnieje już od jakiegoś czasu. Słyszałem już ze podobno od 2 miesięcy lub jakiś podobny termin.
Otóż Forum to zaistniało 13.01.2008 roku, taki jest początek.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
JC 
Specjaliści



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
czyli 5912 dni temu
Posty: 1931
Podziękowania: 126/25
Skąd: Nowodworze
Wysłany: 2008-01-30, 21:30   

Cholera ten paw to pióra nimfy z innego forumna :shock: :cry: :evil: :lol: :-D :lol:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-01-30, 22:02   

grześ napisał/a:
Zasadniczo wszystko ok ale. No właśnie zawsze jakieś "ale". Jestem na forum prawie od początku, i było dobrze, prosta bez bajerów stronka, szybko się otwiera łatwy dostęp do zasobów. Było mineło, wkracza dużo bajerków, ozdobniczków się pytam po co. Wiem takie są wymagania ogółu, tylko mnie się wydaje że mija się to z celem. Forum to przede wszystkim wiadomości, miejsce gdzie zadaje się pytania odpowiada(z sensem) i dzieli własną wiedzą . Pisanie postów dla rankingu to błąd który powiela się na wielu forach, nie tylko tym. Nowicjusz i ludziska mniej obeznani z internetem mają problemy z "wyłuskaniem"(cytat jednego znajomego który odwiedził forum) potrzebnych wiadomości. Co do niektórych "wiadomości", to myślę że jest wikipedia itp. z której zapewne wiele osób korzysta, jest więc bezsensem powielać te same informacje. Prawie brak własnych spostrzeżeń( wiem przesadziłem) wszystko ogólnikowo np. pytanie : "czym karmić ptaki" odpowiedź "ziarnem", krew mnie zalewa jak coś takiego czytam. Jakie ziarno(gatunek) suche, parzone, gotowane, grilowane i co tam kto wymyśli takie informacje powinny pozostawać na forum, że ziarnem to wie zapewne każdy kto kupuje kurę. Więc po co "śmiecić" i utrudniać życie innym. To takie moje spostrzeżenia. Mam nadzieję że nikogo nie uraziłem, nie pisałem zresztą po to by kogoś obrażać, napisałem tylko to co myślę.
Pozdrawiam
ps.Ja tam wolę ptasie mleczko, takie na kilogramy, waniliowe, mimo że bez ładnego papierka. G...ka nawet w złotym papierku nie ruszę:-) g...o zawsze będzie g...m. (jak ktoś nie załapał o co mi chodzi to mogę wytłumaczyć ręcznie)
ps2. Czym się właściwie karmi pumy :-)
ps3. Na forum pozostanę, tak jak wspomnieli przedmówcy zawsze się się coś tam ciekawego doczyta, tylko czemu to takie “rozwleczone”no dobra kończę.





Grześ, z wieloma rzeczami trudno się nie zgodzić, ale ... do niektórych, pozwól, ze się odniosę ;-) W końcu czym by było forum bez polemiki :lol:

Przytoczę stare powiedzenie, które niewątpliwie jest truizmem, ale ... ma w sobie sporo racji :-)
"Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia".

Forum, z założenia jest miejscem dyskusji, wymiany doświadczeń, akle również zdobywania ich, a także nauki --> pozyskiwania wiedzy teoretycznej opartej na doświadczeniach osówb bardziej zaawansowanych w "ptasiej" dziedzinie, w tym przypadku..

Jesteś, zapewne, doświadczonym hodowcą i pytania, które Cię tak drażnią, są zadawane przez "zielone szczypiorki" Oczywiście, często są one faktycznie bezsensowne, albo mozna by zadać je w którymś z istniejących tematów. Czasem wystarczyłoby zadać sobie trud użycia wyszukiwarki ;-)
Jednak foprum, jeżeli ma zyć, nie może być czysto merytoryczne, moim skromnym zdaniem :-) Potrzebny jest element wizi międzyludzkich, choćby tylko wirtualnych, bo ... to własnie tworzy społeczność, choćby tylko forumową :-D

Ze swojej strony powiem, ze dużo lepiej czyta mi się posty oparte na doświadczeniach hodowców, opowieści z własnego podwórka, niż nieco zmodyfikowane artykuły krążące w sieci. Umiem korzystać z wyszukiwarki i znajduję potrzebne informacje bez większych kłopotów, a niezastąpione są dkla mnie właśnie "żywe " historie , oparte na własnych doświadczeniach. Pomimo, ze często hodujecie te same gatunki, czy rasy, jednak każde zwierzę jest inne, tak jak i kazda grupa, więc o przedstawicielach tych samych grup mozna opowiadać długo i nigdy nie będzie to nudne :-)

Z mojej strony ogromna prośba do doświadczonych Hodowców ... niech " nie zapomni wół jak cielęciem był" ;-) :mrgreen:

Z góry serdeczne dzięki :-D
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
grześ 
Mega User
grześ



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 26
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Śrem
Wysłany: 2008-01-30, 22:55   

Aeterna,
Właściwie to doświadczenie mam tylko z Bazylem(nimfa około 19 lat), i przepiórki japońskie od roku, czyli doświadczenia prawie zero. Napisałem właśnie w imieniu swoim i tych "zielonych szczypiorków". Rozmawiałem kiedyś z pewną Panią(Polką) która od 40 lat mieszka w Holandii. Co prawda rozmawialiśmy o ogrodach, ważne jest to co powiedziała. Tam gdzie obecnie mieszka(Holandia :-) ) miłośnicy jakiejś "dyscypliny" sami "pchają" się by udzielić pomocy, wyjaśnić nie wspominając o wymianach prawie gratis(cytat). Małe skromne pytanko a pogaducha na kilka godzin. Natomiast zwróciła uwagę że nasi rodacy, mając wiedzę często sporą w jakimś temacie, nowicjuszy traktują po macoszemu, a o życzliwej pomocy tylko pomarzyć. ... niech " nie zapomni wół jak cielęciem był" dobrze napisane. Znawcy tematów pomóżcie "zielonym".
Pytanie dla administracji: może niektóre posty można za zgodą i autoryzacją piszących trochę "odchudzić". Zredagować jeden post, w którym będą umieszczone tylko ważne dane lub ciekawe wiadomości, porady itp hodowców. Tak tylko pytam.
Pozdrowienia :-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-01-30, 23:24   

Również i ja zaliczam się do tych szczypiorków, bo moją przygodę z drobiem zaczęłam niespełna dwa lata temu :-D
Forum to dla mnie kopalnia wiedzy, o tyle lepsza i łatwiej przyswajalna od encyklopedycznej, ze własnie żywa. Poza tym zawsze można dopytać, podociekać, pomęczyć i podenerwować bardziej doświadczonych ;-) :mrgreen:

Pozdrawiam serdecznie :-D
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Karol 
Mega User



Moja specjalizacja:
Bazanty

Pomógł: 5 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 214
Podziękowania: 16/2
Skąd: Miechow

Wysłany: 2008-03-18, 15:10   

A według mnie bardzo przydał by się portal.
_________________

Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.18 sekundy. Zapytań do SQL: 18
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.