Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wanted
2008-04-07, 22:39
Regulamin Portalu i Forum.
Autor Wiadomość
wanted 
AdministratorSPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 6027 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

  Wysłany: 2008-02-20, 19:13   Regulamin Portalu i Forum.

Regulamin Portalu i Forum.

Cytat:
A. Wstęp

1. Administrator oraz pozostała Obsługa nie odpowiadają za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników forum. Każdy uczestnik odpowiada osobiście za zamieszczone swoje teksty !

2. Zabronione jest umieszczanie na forum postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.

B. Korzystanie z forum

1. Użytkownik po akceptacji konta i zalogowaniu się, powinien w miarę jak najkrótszym czasie napisać 1-szy post za pośrednictwem którego potwierdzi że chce należeć do tego grona. Po upływie dłuższego czasu od pierwszej rejestracji jeśli użytkownik będzie zaglądał na Forum i z wielką ilością odwiedzin nic nie będzie miał napisane, może utracić konto.

2. Użytkownik, który założył temat lub napisał post jednocześnie wyraził zgodę do wykorzystania zawartych w "nim" informacji dla potrzeb portalu.

3. Zabronione jest kopiowanie (przepisywanie, powielanie) tematów, postów, artykułów, zdjęć zawartych na stronach portalu oraz ich publikacja (udostępnianie) na innych stronach internetowych, w prasie itp. bez zezwolenia administratora portalu aviornis.com.pl !

C. Zakładanie tematów/ pisanie postów

1. Forum to nie śmietnik, jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i piszesz jedynie np. "No właśnie!" , "Zgadzam się z powyższym", nie zamieszczaj go. Uzasadnij swoje zdanie.

2. Zabronione jest obrażanie, wyśmiewanie, poniżanie innych użytkowników forum. W razie konieczności, user zostanie słownie poinformowany o swoim czynie a jeśli to nie poskutkuje, nałoży się na niego odpowiednią karę.

3. Używaj poprawnej polszczyzny! Staraj się unikać błędów ortograficznych, stylistycznych (w razie potrzeby skorzystaj z edytora tekstu), składniowych itp. Komponuj wypowiedź w sposób jasny i zrozumiały. Wypowiedź nie może być pozbawiona sensu.

4. Zanim zdecydujesz się na założenie nowego tematu, sprawdź czy podobny już nie istnieje!

5. Forum jest podzielone na kategorie, jeśli chcesz założyć temat to wybierz możliwie najtrafniejszą !

6. Niedopuszczalne jest tzw. "nabijanie postów", czyli nieuzasadniona krótka odpowiedź mająca na celu głównie dodanie kolejnej jedynki do licznika postów użytkownika. Nie akceptujemy również sztucznego "podbijania tematu" poprzez odpowiadanie samemu sobie celem utrzymania go jak najwyżej.

7. Temat powinien być krótką i celną "esencją" treści, która jest w nim zawarta. W polu "Temat" należy zawrzeć omawiany gatunek ptaków oraz krótką informację charakteryzującą omawiany problem. Należy unikać pisania tzw. WIELKIMI LITERAMI !

8. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora (linku).
To samo dotyczy się wstawiania fotek z innych stron internetowych, do których należy podać prawidłowy link przekierunkowujący na stronę macierzystą.

9. W postach zabronione jest zamieszczanie treści komercyjnych (reklam, komunikatów promocyjnych)., oraz fotek promujących inny Portal, chyba że taką zgodę wyrazi Obsługa Forum.

10. Wymagane jest by Użytkownik chcąc mieć dostęp do części Giełda, napisał 10 postów na pozostałych częściach Forum.

11. Administrator forum oraz Junior-Admini, Moderatorzy mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu podając jego przyczynę usunięcia lub bez podania przyczyny jeśli jest to SPAM.

D. Konta userów.

1. Osoba (użytkownik) chcąca należeć i funkcjonować na Forum, zobowiązana jest do podania prawidłowych danych wymaganych w rubrykach podawanych do rejestracji. Mile widziana jak największa ilość wypełnionych rubryk.
Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

2. Zobowiązany jest do przestrzegania zasad będących na Forum i Portalu oraz staranie się o możliwie jak najlepsza atmosferę i odnoszenie się przyzwoicie do pozostałych użytkowników. W przeciwnym razie osoba taka będzie poddana karze indywidualnej (warn, blokada konta) zależnie od popełnionego czynu.

3. Użytkownik (user) będąc na Forum powinien mieć tylko 1 konto, pozostała ich ilość będzie usuwana a on sam zostanie w odpowiedni sposób ukarany. Jest tu jednak możliwość do posiadania innego konta z tego samego komputera jeśli:

-małżonkowie chcą mieć osobne konta
-rodzice oraz dzieci chcą mieć osobne konta

Tutaj jednak prosili byśmy o informacje odnośnie takich kont. W razie niepoinformowania i sprawdzenie przez obsługę kont przez IP= zostaną one usunięte.

4. Usunięcie konta z prośby usera jest możliwe jedynie po zgłoszeniu
chęci usunięcia Administratorowi wraz z:
-loginem
-mailem [na który dane konto zostało zarejestrowane]
-hasłem [do konta]
-wszelkie posty i tematy usuwanego użytkownika mogą zostać usunięte tylko i wyłącznie za zgodą Administratora i z jego chęci.

5. Ze strony będą też usuwane wszelkie konta które po dłuższym czasie nie zostały aktywowane. Osób które aktywowały konto i od co najmniej pół roku nie wchodzą na stronę i maję zerowy stan postów. Usuwane zostaną w późniejszej też kolejności takie konta, których userzy mimo napisania kilku postów od co najmniej ponad roku nie zaglądają na stronę. Wszyscy tacy userzy blokują nazwy dla nowo przychodzących i dlatego podejmowane będą takie kroki.

6. Podczas nieprawidłowego zachowania się usera na Forum, docinek, wyzwisk czy brzydkich jak i niecenzurowanych wypowiedzi, użytkownikowi może zostać zablokowane konto na kilkudniowy okres czasu.

7. Konto użytkownika może zostać też całkowicie usunięte jeśli ten będzie wprowadzał wielkie zamieszanie na Forum, ubliżał innym, przeklinał i nieodpowiednio się zachowywał.

8. Użytkownik za złe zachowanie się na Forum, może otrzymać w ramach lżejszego traktowania niż usunięcie konta, warny w ilościach zależnych od Obsługi Forum którzy będą mieli wpływ na ich ilość i wartość.
Warny takie mogą być stałe lub czasowe ( ustawienie czasu ważności warna lub za dobrym sprawowaniem się usunięcie ich ilości po przez Obsługę).

9. Użytkownik forum Aviornis może otrzymać w specjalnych też okolicznościach ostrzeżenia w postaci warnów jeśli swoimi wpisami czy wypowiedziami na innych stronach internetowych wyzywał, oczerniał lub w inny sposób psuł morale innego użytkownika.
W sieci zazwyczaj wiele osób znanych jest po swoich loginach (nazwa użytkownika/nick) i zachowanie takie nie jest godne użytkownika Naszej strony.

10. Użytkownik taki, może też otrzymać warny jeśli szkodził, wypowiadał się źle o innej stronie i jej użytkownikach. Wprowadzał innych w błąd podając nieprawdziwe i sprzeczne informacje.

11. Użytkownicy (konta) którzy zrezygnują z uczestnictwa w Forum i będą chcieli kasacji swojego konta:
-konto zostanie usunięte i jeśli użytkownik nie otrzymał nagany, ostrzeżenia - będzie miał możliwość w przyszłości ponownie skorzystać z usług Forum.
-konto zostanie usunięte ale jeśli użytkownik miał ostrzeżenia i wprowadzał niemiła atmosferę na Forum, jego IP zostanie zablokowane. Blokada będzie też na email i hosta.12. Zabrania się używania nazw takich samych i podobnych jak Obsługa Forum !

Jesli któreś z podanych danych są/będą nieprawidłowe to
Administrator nie ma obowiązku informowania o tym fakcie użytkownika.
W intencji użytkownika jest podanie poprawnych danych.

Masowa korespondencja i inne typy wiadomości.

Portal aviornis.com.pl zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Regulaminem Forum.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości Portal aviornis.com.pl rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje, ważne informacje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.).

Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

12. Postanowienia końcowe

1. Korzystając z Serwisu Użytkownik akceptuje Regulamin w jego aktualnym brzmieniu.
2. Regulamin obowiązuje od dnia opublikowania i może ulec zmianie w każdej chwili.


_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
 Autor postu otrzymał 5 podziękowanie(a)
Ostatnio zmieniony przez wanted 2013-09-04, 21:11, w całości zmieniany 14 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
Więcej szczegółów
Wystawiono 5 podziękowań:
musial pawel, jakub, Egzota88, Cruyff14, Adi152

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

..:: AVIORNIS ::..
AVIORNIS POLECA:SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarkaWyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 17
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::....:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .

.: ASPEKTY PRAWNE :.