Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wanted
2008-05-03, 22:21
Usuwanie userów.
Autor Wiadomość
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

  Wysłany: 2008-02-11, 21:10   Usuwanie userów.

Pragnął bym poinformować Wszystkich, by póżniej nie było jakiegoś gadania, że jest na Forum ustawiona opcja dotycząca userów nic nie piszących na Forum. Program będzie takich samoczynnie usuwał po upływie 2 miesięcy, a więc warto sie zastanowić.
Userzy którzy zarejestrowali się na Forum i mimo pisania na nim, przez 4 kolejne miesiące jak nie wchodzili na Forum, także zostaną usunięci.

Takie mamy kryteria ustawione na Tym Forum, bo nie chcemy tutaj mieć tylko statystycznych userów podbijających ilośc osób. Wolę mieć 50-ciu ale piszących niż 1000 milczących.

Proponuję się więc głęboko zastanowić tym co tak postępują, a troszkę już takich jest.
Zaznaczam też ze każdą osobę nowo zarejestrowaną staram się sprawdzać po IP i jeśli znajdę kogoś kto nie podał przyczyny 2 kont z tego samego komputera, będzie zablokowany.

Reguły i zasady stawiam jasno.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Ostatnio zmieniony przez wanted 2010-12-09, 23:20, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-02-11, 21:26   

Brawo wanted :!:
Bardzo dobra opcja, pokazująca faktyczny stan zainteresowania forum :-D
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Pawi Król 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 356
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Wysłany: 2008-02-11, 23:31   

Bardzo rozsądne podejście, po co tacy co nic nie robią a zajmują tylko miejsce :!:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Kuros 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 12 razy
Dołączył: 26 Sty 2008
czyli 5907 dni temu
Posty: 87
Podziękowania: 7/2
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-12, 17:42   

Cytat:
nic nie piszących na Forum. Program będzie takich samoczynnie usówał po upływie 2 miesięcy

Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł, są osoby, które posiadają dużą, lub małą wiedzę, ale tylko śledzą tematy i nie piszą w nich postów. Uważam, że takie osoby nie "zajmują" tylko miejsca. Dla przykładu powiem, że na forach "o tej" tematyce trafiają się spamrzy, którzy tylko nabijają posty a do tematów nic nie wnoszą. (Lepszy taki niż ten, który śledzi tematy i wynosi z nich wiedzę?)
Cytat:
przez 4 kolejne miesiące jak nie wchodzili na Forum, także zostaną usunięci.
Natomiast ten pomysł jest bardzo dobry.
Ostatnio zmieniony przez Kuros 2008-02-12, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-02-12, 17:47   

Frayer007, Forum- każde jedno służy do wymiany informacji między sobą, porad, zadawania pytań.
Osoba która jak mówisz nic nie wie i tylko czyta, też nic nie wnosi na Forum. Chociaż niech zada pytanie odnośnie trapiących ją problemów w hodowli, każdy przeczyta i zapewne ktoś poprawnie odpowie dając nie tylko tej osobie odpowiedż w tym przypadku.

Ja pozostają przy ustawieniach, każdy moze wybrać co woli.
A posty pisane byle jak i zbyteczne staram się usówać, więc takich zapewne tu nie będzie, a w każdym razie nie dużo.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-03-01, 00:14   

Przykro mi stwierdzić, ale troszkę wcześniej pierwsza 10 userów opuściła nasze grono. Jak narazie były to osoby które po zalogowaniu się wogóle nie weszły na Forum.
Jeszcze kilka takich jest, al edam im czas. Potem kolej na pozostałych, więc zastanówcie się czy chcecie być na tym Forum z nami i wspólnie je budować dając jakiś wkład i coś od siebie, chociażby były to tylko zapytania odnośnie porad.

Tak jak mówiłem, zależy mi i pozostałej Obsłudze by na Forum były osoby które chcą tu być z nami :!: Statystyki ilościowe uczestników nie sa nam potrzebne. Wolimy chociażby 50 userów ale piszących i doskonale się bawiących z resztą niż 1000 nic nie piszących.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
romani32 
Mega User
mazury



Wiek: 66
Dołączył: 23 Sty 2008
czyli 5910 dni temu
Posty: 20
Podziękowania: 1/1
Skąd: Reszel
Wysłany: 2008-03-01, 20:12   

Czuję się dzisiaj jakoś "źle" - jak przeczytałem że jestem tu intruzem. Myślę "tak od siebie", choć nie twierdzę że jest to słuszne i tylko słuszne - że następuje pewien wzrost a może przerost ambicji u właściciela tego forum, "nogę z gazu" jak mawiano w pewnej piosence, bo czytając to forum ma sie wrażenie że niektórzy chcą sie zamknąć w swoim kręgu, stworzyć swój klan, sektę czy jak to nazwać i wyznawać jeden tylko cel i reguły jednego. Myślę i wiem że dużo osób jest Wam potrzebnych, z racji tego co robicie, bez nowych i uczących sie hodowli - i Wy stracicie w swoich hodowlach - przyszłych potencjalnych klientów. Między sobą jak będzie Was 10-ciu długo nie posprzedajecie, hodowle nie będą sie rozwijać, na cóż potrzebne będą nowe woliery- trzeba nowego klienta, on tworzy Wasza i Twoją pozycję wśród doświadczonych hodowców jak i nowicjuszy! A gdzie taki klient, przyszły hodowca ma "połknąć ten zapał hodowlany" ? Jak Wiesz - jest kilku wartościowych piszących --- i ja, a może większość ich czyta - niektórych rozpoznając ich po nicku ---wcale sie nie czyta - są tutaj i na PK tacy co piszą, nic nie pytają - ale tworzą swoją malutką wykładnię dot. hodowli. Myślę, i wiem że wiesz o takich osobach z racji tego swojego forum, jak i dotychczasowej działalności jako moderator na PK.
A ja, starszy już wiekiem choć początkujący hodowca, mając kilka gatunków bażantów i kaczek dopiero od dwóch lat - jaką mogę dać rade Tobie, Biegusowi, Pawiemu Królowi i kilku innym, tak aby mogła przynieść komuś korzyść?
Mam respekt do słowa napisanego i podpisanego swoim imieniem, a kierowanego do innych osób - dlatego jeszcze jakiś czas wolałbym zostać jako osoba czytająca i ucząca się - niż STARTOWAć na dającego rady.
Wybór - jako do właściciela forum należy do - Jacka "wanted" Zaborowskiego - może zaraz zablokuje mi dostęp do forum??????
Pozdrawiam wszystkich Cześć!
_________________
Aby bilans słów powiedzianych od słów usłyszanych był mniejszy - choćby o jedno.........
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-03-01, 20:30   

Romani, przede wszystkim witaj na forum :-)
Szkoda, że poznajemy się w tak mało sympatycznych okolicznościach, ale cóż .. mam nadzieję, że skoro miłe złegom początki, to i w drugą stronę - niemiłe początki dobrego :-D
Również jestem początkująca, do pięt nie dorastam hodowcom, jako zwykły "trzymacz" kilku zwykłych kurek, kaczek i perliczek.
Myślę, że wantedowi chodziło o tzw."czytaczy" , którzy nie dając nic z siebie, korzystają z cudzej własniości, kopiując posty, czy zdjęcia. W tym momemcie muszę się zgodzić, ponieważ korzystając z internetu od kilku ładnych lat, mając za sobą przygodę z posiadaniem własneog forum, wiem, ze niestety nie wszyscy w sieci mają dobre zamiary ;-)

Romani, czasem zwykłe napisanie "cześć", zadanie pytania, czy okazanie zainteresowania zmienia ogromnie dużo i powoduje, że osoba. być może nieśmiała, lub introwertyczna, staje się członkiem forumowej, wirtualnej społeczności i nawet, jeżeli pisuje sporadycznie, nadal pozostaje jej częścią :-)

Pozdrawiam serdecznie :-)
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Pawi Król 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 356
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Wysłany: 2008-03-01, 20:30   

romani32, ja jako hodowca wcale nie mam się czym chwalić , i wolier nie mam niewiadomo ile. Jeżeli chodzi o ilość ptaków jakie posiadam to mniej od ciebie , bo na dzień dzisiejszy mam dwa gatunki ptaków wodnych i trzy gatunki ptaków grzebiących . Jeżeli chodzi o wiedzę też nie mam jej za dużo - a dowiedziałem się dużo więcej od stron właśnie o tematyce drobiu i forach internetowych , oraz i tu dużo się nauczyłem od Biegusa i Wanteda bo to oni mieli jako pierwsi z naszej trójki ptaki hodowlane .
Mam w planach postawienie kilku wolierek dla drobiu grzebiącego i chociaż jedną dla drobiu wodnego .
Pozdrawiam Pawi Król
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-03-01, 22:32   

romani32, nie wyrzucę Cię bo i nieby za co ?
Troszkę złe mnie zrozumiałeś gdyż w słowach nie zawsze wszystko się dobrzy wyrazi.
Zacznę moze inaczej, a z Aeterną się zgadzam bo i o tym myślałem.
Otóż jest na tym Forum wiele działów w których każdy moze pisać, nie tylko te o tematyce drobiarskiej.
Jest forum "Na wesoło" i w nim kilka podforów- tam moze pisać niedoświadczony jeszcze hodowca. Uważam też ze tacy hodowcy by coś więcej wiedzieć, powinni pytać się na Forum, zapewne znajdzie się osoba która doradzi. Ja pierwszy będę się starał w miarę możliwości.
Ptasi świat wokół nas. - tutaj takjże wielkiej wiedzy nie trzeba.

Zoohigiena - tutaj możn azapytać się o jakieś problemy w hodowli.

Utrzymywanie i hodowla ptaków - tutaj zadać pytanie odnośnie np. pokarmów jakie najlepiej podawać, czego nie !

Hodowcy i hodowle - tu chyba każdy powinien napisać i wystarczy bowiem pod uwagę brane sa osoby co"NIC" nie robią na Forum. Taką ustawiłem opcję i nie zmienię jej. Mi niepotrzebne sa jak n ainnych forach sztuki statystyczne powiększające ilośc userów na stronie. Jak już napisałem, wolę by było tu kilka a coś robiących no i tych co coś próbują.
Jeśli chodzi o moją osobę, to takż eBogiem nie jestem i niestety NIE WIEM WSZYSTKIEGO , takze się ciągle uczę. Wiedzę troszkę poznałem jak i życie i zachowanie ptaków podczas ich hodowli, a że miałem tego wszystkiego sporo więc staram się zawsze coś wnieść do tematów. Nie w każdym też gatunku, rasie jestem Asem, mam także piętę ahhillesową :!:
:!: :!:

Jeśli chodzi o FORUM, to nie tworzyłem go dla siebie :!:
Gdybym tak chciał, otworzył bym swoją stronę internetową.
Jestem pomysłodawcą tego przedsięwzięcia i pilnuje tu porządku jak i trzymam na wszystkim rękę, mocną czy nie- al ektoś musi by nie powstał tu bajzer. Staram się też by było jak najlepiej dla istnienia Forum, a niestety czasem wymaga to ostrych cięć.
Jednakże śmiało mogę Ci powiedzieć, ze cały Portal wraz z Forum stworzyłem dl ahodowców pragnących gdzieś zagrzaćmiejsce, wymieniać się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami oraz takich jak TY, którzy będą zadawać pytania by się czegoś dowiedzieć. I to już też jest wkład :!:
Skąd mam wiedzieć , czego TY potrzebujesz, jakiej porady pragniesz jak się nie udzielasz :?: Jasnowidzem ja jak i pozostali napewno nie jesteśmy.

Przy okazji - WITAM SERDECZNIE i zachęcam nie tylko Ciebie do stawiania pierwszycj kroków na Forum i wspólnej jego budowy.

Mam nadzieję ze teraz każdy pojoł to co napisałem :idea: :idea: :idea:


ps.
Jeszcze dodam.
Po co nam tu osoby, które się zalogowały i wogóle nie miały wejscia na Forum ?
Takie jak narazie odleciały.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
grześ 
Mega User
grześ



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 26
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Śrem
Wysłany: 2008-03-01, 22:43   

Trochę nieaktualne, ale jak napisałem to niech będzie ukazane.

Informacja z Wikipedi "Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej" http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_internetowe
Zgadzam się z romani32, należenie do społeczności forum nie powinno wymuszać na użytkownikach przymusu pisania postów. Wiele osób czerpie swoją wiedzę od doświadczonych hodowców chcących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i nie można mieć do nikogo pretensji że tylko czytają, nic własnego nie wnosząc. Pamiętać należy że dziś zdobywają wiedzę którą z pewnością się kiedyś podzielą z początkującymi i "zielonymi" takimi jakimi byli na początku swojej ptasiej "kariery". Wykluczając ich z forum pokazujemy że tak naprawdę ich problemy są mało ważne i wiedzę którą posiądą zostawią dla siebie.
"
Aeterna napisał/a:
Myślę, że wantedowi chodziło o tzw."czytaczy" , którzy nie dając nic z siebie, korzystają z cudzej własniości,
przepraszam za sformułowanie ale śmierdzi tu gadka jak z majkrosoftu(celowo) lub KRRiT rozumiem Aeterno że na wszystko co przeczytam mam napisać posta, by nie być posądzony o kradzież dóbr intelektualnych. Mam nadzieję że to nie to miałaś na myśli i tylko tak się wypsło :-) .
Trochę żalów.
Miałem styczność z dwoma Panami, hodowcami z tego forum i muszę z przykrością stwierdzić że współczuję kontaktu z tymi "miłośnikami" ptaków. Posty na forum dobre, kontakt tragiczny. A tyle mówią o pomocy dla innych, zostałem potraktowany bardzo brzydko. Tak mi przykro że nawet już nie chcę o tym pisać.
Podsumowując, piszmy artykuły o tym co wiemy, dzieląc się wiedzą bezinteresownie i z życzliwością. Jest nas (miłośników ptaków) niewielu więc trzymajmy się razem.
Wszelkiego rodzaju "ciemne typki" są i będą, po usunięciu zarejestrują się ponownie, myślę że walka z nimi to walka z wiatrakami.
Pozdrawiam
ps.Za taki długi post to mogę mieć zaliczone z 4 miesiące(żartowałem)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-03-01, 22:52   

grześ napisał/a:
Informacja z Wikipedi "Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej"


No właśnie- wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach

grześ napisał/a:
Zgadzam się z romani32, należenie do społeczności forum nie powinno wymuszać na użytkownikach przymusu pisania postów. Wiele osób czerpie swoją wiedzę od doświadczonych hodowców chcących podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i nie można mieć do nikogo pretensji że tylko czytają, nic własnego nie wnosząc.


Grześ- David`w Copperfield`ów tutaj niema i niestety nie każdy z nas wie, kto czego i jakiej wiadomosci potrzebuje, dlatego więc namawiam do pisania. Nie nalegam, al ebudujmy wspólnie to Forum a nie stójmy z boku i przyglądajmy się pozostałym czy wyjdzie im , czy nie :!:

grześ napisał/a:
Podsumowując, piszmy artykuły o tym co wiemy, dzieląc się wiedzą bezinteresownie i z życzliwością. Jest nas (miłośników ptaków) niewielu więc trzymajmy się razem.

I tutaj masz rację, al eczasem tematy wiele wnoszące na Forum, wychodzą tak od niczego, od zadanego pytanie właśnie przez Tych, co się dopiero uczą.

grześ napisał/a:
Wszelkiego rodzaju "ciemne typki" są i będą, po usunięciu zarejestrują się ponownie, myślę że walka z nimi to walka z wiatrakami.


Nie zawsze, sa metody którymi można ich wykluczyć.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-03-01, 23:34   

grześ napisał/a:
przepraszam za sformułowanie ale śmierdzi tu gadka jak z majkrosoftu(celowo) lub KRRiT rozumiem Aeterno że na wszystko co przeczytam mam napisać posta, by nie być posądzony o kradzież dóbr intelektualnych. Mam nadzieję że to nie to miałaś na myśli i tylko tak się wypsło :-)


Szkoda, że nie przewidziałeś jeszcze jednej ewentualności ;-) Mianowicie tej, że nie zrozumiałeś o czym mówię.

Miałam na mysli osoby z założenia działające w złej wierze i nic ponad to.

Oczywiście rozumiem , ze niektóre osoby mają mniejsza, lub większą potrzebę kontaktów, również wirtualnych i nikogo do pisania zmuszać nie zamierzam. Jednak rozumiem tez stanowisko wanteda. Nie zamierzam tu występować w roli niczyjego adwokata, a ni nikogo potępiać.
Mogę powiedzieć tylko tyle, ze gdyby zależało to ode mnie, zaczęłabym od napisania maila z pytaniem o chęć uczestnictwa w życiu forum, a potem, po uzyskaniu odpowiedzi negatywnej, lub braku odpowiedzi, usuwałabym konta osób nieaktywnych.
Rozumiem, że różne sytuacje życiowe się zdarzają i poza zwykłym brakiem czasu, problemami, które dotykają każdego z nas i różnymi stanami psychicznymi, zdarzają się wypadki"techniczne", jak choćby brak stałego dostępu do internetu :-)

Jednak uważam, że zwykła grzeczność wymaga, żeby wchodząc w jakąkolwiek grupę ludzi, czy to w realu, czy wirtualu, przynajmniej się przywitać.

Poza tym ... budujemy to forum wszyscy i jeżeli komuś coś nie odpowiada, może zgłaszać swoje uwagi, zastrzeżenia i propozycje. Wybaczcie, ale argument "nic nie wiem, nie będe pisał" jest ... śmieszny. Przy takim podejściu ludziom nie byłaby potrzebna zdolność artykulacji :-)

I mała prywatna prośba na koniec. Traktujmy innych tak, jak sami chcemy być traktowani. Fakt, że występują między nami różnice poglądów nie musi oznaczać, że mamy się brać za łby ;-)

Pozdrawiam
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Ostatnio zmieniony przez Aeterna 2008-03-01, 23:41, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-03-01, 23:40   

Aeterna napisał/a:
ze gdyby zależało to ode mnie, zaczęłabym od napisania maila z ozytaniem o chęć uczestnictwa w życiu forum, a potem, po uzyskaniu odpowiedzi negatywnej, lub braku odpowiedzi, usuwałabym konta osób nieaktywnych.


Wcześniej był taki e-mail wysłany do wszystkich uczestników Forum, każdy musiał otrzymac bo został wysłany Masowo do wszystkich. Dzisiaj ponownie to uczyniłem, więc każdy zostaje poinformowany o zamiarach.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
grześ 
Mega User
grześ



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 26
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Śrem
Wysłany: 2008-03-01, 23:42   

Wiedziałem że mi się dostanie :-)
Ostatnio zmieniony przez wanted 2008-03-02, 00:31, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-03-01, 23:51   

grześ napisał/a:
Wiedziałem że mi się dostanie :-)



Hmmm.... nie bardzo rozumiem :-) Czy coś co napisałam sprawiło, że poczułeś się urażony?
Jeżeli tak przepraszam i zapraszam na priv, możemy sobie wyjaśnić różnice poglądów i mam nadzieję, dojść do porozumienia :-)
Nie miałam zamiaru Cię obrażać, ani nie widzę, która część mojej wypowiedzi tak Cię dotknęła.
Wydaje mi się, że forum służy do wymiany poglądów i właśnie to robimy.
Jeżeli przy różnicy zdań zaczniemy się na siebie obrażać i zabierać zabawki, w krótkim czasie zostaniemy sami, każdy w swojej piaskownicy ;-) Bez sensu...

Szczerze pozdrawiam

Magda
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Ostatnio zmieniony przez wanted 2008-03-02, 00:31, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-03-01, 23:52   

grześ, nikt tu nikomu nic nie wytyka, ja w każdym razie chciałem pokazać przykład i podejrzewam że Aeterna także. Nie masz się na co obrażać.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-03-02, 10:22   

Z grzesiem, mam andzieję, że sobie wszystko wyjaśniliśmy na pw ;-)

Moja wypowiedź nie odnosiła się do nikogo personalnie. Nie chciałam pisac o tym publicznie, ale skoro częśc osób poczula się dotknięta, wyjaśnię.

Kiedyś prowadziłam własne forum, po opuszczeniu innego, tematycznego, wraz z grupą osób, które miały dośc napiętej (delikatnie mówiąc) atmosfery. Oczywiście, kiedy powstało nasze, zostaliśmy potraktowani jako wrogowie tego Jedynego Właściwego ;-) , zwłaszcza, ze stworzyliśmy forum zamknięte, z koniecznością rejestracji i akceptacji przez administrację.
Po jakimś czasie statystyki pięknie nam wzrosły, mnóstwo osób się rejestrowała, a potem ... fragmenty naszych postów wyrwane z kontekstu i w kompletnie zmienionym sensie pojawiały się w innych miejscach sieci, jako dowód naszych knowań ( :?: :shock: ), złej woli i dowód, że nasze małe i przytulne forum jest miejscem plot i knucia sposków. Byłoby to śmieszne, gdyby nie to, że narobiło wiele złego. Nietrudno się domyślić, że zasiane zierno kiełkuje.
Forum zostało zlikwidowane, bo Ekipa Rządząca ;-) osiągnęła swój cel i sprawiła, że przestaliśmy sobie ufać.
Jak mówię - forum było tematyczne, ściśle merytoryczne.
Stąd moje stanowisko. Podejrzewam, że wanted ma podobne obawy i dlatego rozumiem Jego stanowisko.
Userzy, którzy mają czyste sumienie, naprawdę nie mają powodów, żeby czuć się dotkniętymi :-)
Niestety w żaden sposób nie da się zadowolić wszystkich. To bardzo przykre, ale do Admina należy podejmowanie trudnych decyzji.

Pozdrawiam
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
romani32 
Mega User
mazury



Wiek: 66
Dołączył: 23 Sty 2008
czyli 5910 dni temu
Posty: 20
Podziękowania: 1/1
Skąd: Reszel
Wysłany: 2008-03-02, 14:18   

Witam ponownie, bo widzę ze mój poprzedni post choć pierwszy na tym i ogólnie na innych forach wzbudził pewną reakcji i wyzwolił chęć napisania i zajęcia stanowiska poprzez innych userów. Dziękuję na wstępie za miłe przyjęcie jak i też słowa przeciwne. Nie moją intencja jest wprowadzać "zamiesznie", nie dlatego też piszę.
Mam kilka sugestii, nie jestem pewien czy one coś wniosą, ale jednocześnie ustosunkuję się tym do uzyskanej odpowiedzi od admina na mój poprzedni post.
Wanted, po pierwsze piszesz że są działy w których można o coś zapytać Ciebie czy innych na temat hodowli, jednocześnie wcześniej kilkakrotnie zwracałeś uwagę userom żeby szukać zanim Zapytasz - i większość tak czyni (tak myślę), korzystając z istniejących tematów.
Nie chodziło mi o to by być milczącym, tylko żeby nie zakładać niepotrzebnych tematów i udzielać nic nie wnoszących odpowiedzi, a tak na tym jak i na wielu forach to czyni - podbijając statystykę swoich postów - TYLKO po co ? Kreacja siebie, by być zauważonym? Jak można mając kilka kurek wypowiadać się we wszystkich tematach hodowlanych nie uciekając bynajmniej od żadnego nowego tematu? nieważne muzyka, kultura, religia, hodowla - jest nowy post - i są tacy co zaraz ripostują, geniusze ????
Nie, chodzi mi tutaj Wanted o Ciebie ( chwała Ci za Twoje tematy - i merytoryczny nadzór) ale innych co dla chwili zauważenia - mają swoje zdanie.
Po drugie:
Moim zdaniem forum to aby być dobre w swojej klasie, winno być jak najbardziej tematyczne i tutaj moim zdaniem - zaśmiecanie tego i lekceważenie innych to jest pisanie o "migrenie Aeterny, Twojej bolącej głowie czy moim łamaniem kości i stawów" - co to wnosi do forum tematycznego - o tym mogą (możemy) sobie podyskutować zainteresowani między sobą na PW, GG czy poprzez email - nie przekazując tego ogółowi, szkoda miejsca na serwerze.
Na jednym z forum, przeczytałem odpowiedź usera, na zadane poprzez innego użytkownika pytanie na temat choroby jego kurki czy kaczki - odpowiedź uważającego sie za hodowcę usera, który założył kilka tematów, CHęTNIE UDZIELA ODPOWIEDZI innym na różnych forach i prowadzi własne forum hodowlane (gdzie jest jedynym użytkownikiem) : Zabić i zjeść - mniejsza strata! - (on jest aktywny - ma statystykę ! ) NIE O TAKICH POSTACH JAKO ADMIN MARZYSZ ???
Końcową sugestią i moim zdaniem ważną jest to, że jako admin powinieneś chyba zlikwidować ogólnie dostępną statystykę postów widoczną przy profilu użytkownika - zniknie chęć byle jakiego pisania "dla statystyki" a pojawi się więcej wartościowych odpowiedzi - W ZAMIAN za to wprowadzić statystykę nagrodzonych "kurczaczkiem" przez aktywnych użytkowników(jak na innych forum) najlepszych postów i wartościowych odpowiedzi - - ale tutaj Ty jako admin nie powinieneś być uczestnikiem konkurencji lecz tylko koordynatorem i w "sędzią" w rankingu najlepszych postów.
Chętnie przeniosłem się do tego nowego, Twojego forum lubię tu czytać niektórych, bo coś mi to daje i myślę że za jakiś czas, będę mógł założyć jakiś temat - czy udzielić odpowiedzi, sensownej odpowiedzi........ale na razie wiem że nic ............... w sprawach hodowlanych i nie jestem kompetentny do zajmowania stanowiska.
Pozdrawiam Roman Zięba
_________________
Aby bilans słów powiedzianych od słów usłyszanych był mniejszy - choćby o jedno.........
Ostatnio zmieniony przez Aeterna 2008-03-02, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
LaKi 
Specjaliści



Pomógł: 57 razy
Wiek: 42
Dołączył: 30 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 869
Podziękowania: 40/13
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: 2008-03-04, 01:50   

Witam wszystkich
samo to że zabraliście tu głos już świadczy o tym że chcecie tu być i BARDZO DOBRZE
WANTED moja zdanie jest takie trochę za szybko wystrzeliłeś , przyznam się bez bicia mój login pewnie też został skasowany :) dziwicie się ? tak nie mogłem się doczekać aby zalogować się na tym forum więc utworzyłem 2 loginy używam tylko jednego więc tamten pewnie poszedł w ............. i bardzo dobrze.
Tak naprawdę to kontrolę użytkowników forum powinieneś chyba prowadzić inaczej moja propozycja: konto na które osoba po rejestracji nie zaloguje się pierwszy raz w przeciągu 3 tygodniu usuwać, konta które są założone a osoba zalogowała się raz czy dwa, nie napisała nic i nie są używane przez 3 miesiące usuwać, oczywiście po uprzednim wysłaniu np 2-3 maili usuwać.

chyba nie potrzebnie wybuchła taka afera ci którzy chcą tu być na pewno coś napiszą w przeciągu 3 miesięcy a jak nie to chociaż odpiszą na maila od Admina
odpowiedzą np na pytanie : Jak ci się podoba na naszym forum? albo czy JAK tam TWOJE PTAKI? to jeden ze sposobów sprawdzenia czy dana osoba żyje tym forum niech będzie sobie "czytaczem" czy jak to tam odmienić "czytającym" tak chyba jest poprawnie ale niech chociaż wie co się dzieje na forum, a czasem wystarczy zadać pytanie z jakiegoś postu

Najważniejsze jest to aby forum rządzili ludzie nie zadufani w sobie, przyjmowali krytykę i nie byli wszechwiedzącymi ADMINAMI , aby na forum nigdy nie pojawiła się opinia ADMIN czy MODERATOR WIE NAJLEPIEJ - tego życzę WAM wszystkim

Traktujmy się wszyscy na jednym poziomie, każdy kiedyś zaczynał, ludzie starajcie się przyjmować krytykę, nie ten jest mądry co zna ładne słowa i dużo mówi lecz ten co mówi mało konkretnie, potrafi przyjąć krytykę, wyciągnąć z niej konsekwencję i zmieniać się na lepszego CZŁOWIEKA-HODOWCE

Jestem początkującym hodowcą - wiem ile wiem, będę się specjalizował we WRÓBLOWATYCH - głownie ASTRYLDY, bo to mnie najbardziej interesuje, moją wiedzą , wiadomościami chętnie się podzielę pytajcie a na pewno otrzymacie odpowiedz

zawsze na forum będę starał się używać sformułowań: Myślę że: ; Moim zdaniem:

i jeśli tak napiszę to nie atakuję poprzednika tylko wyrażam swoją opinie swoje zdanie , oczywiście możecie się z nim zgodzić lub nie, pochwalić lub zganić , jest wolność słowa, tylko pamiętajcie forum to publiczna wypowiedz, łatwo napisać coś opryskliwego pod adresem innej osoby, bo np. nie patrzy się w oczy innemu człowiekowi

ludzie szanujcie się nawzajem i szanujcie to co robią inni, pamiętajcie też o tym że każdy inaczej to odbiera i każdy może mieć inne zdanie

>>> POZDRAWIAM <<<
_________________
Pozdrawia Łukasz WEJMAN
Ostatnio zmieniony przez wanted 2008-03-04, 08:26, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 22
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.