Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wanted
2013-07-20, 22:35
Brodnicka Wystawa Kur, Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza
Autor Wiadomość
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5575 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2014-03-05, 08:29   

Niestety ubolewam Mirku, że nie będę mogła dowieść prawdy w sądzie karnym, będąc oskarżoną przez bydgoskie stowarzyszenie. BSHGRIDI po wezwaniu przez sąd solidarnie do zapłaty kwoty po 300zł prezesa MP i w-ce prezesa AR nie opłaciło złożonego oskarżenia. Podobnie jak machanie szabelką walecznego marco w sprawie członka zarządu toruńskiego stowarzyszenia, którego również jak i mnie kiedyś podano do sądu wymachując złożonym aktem oskarżenia, tak i tym razem sprawa sądowa upadła. Stało się to swoistym schematem postępowania tej grupy ludzi. Zastraszyć telefonami, pomówieniami, oskarżeniami, pozwami sądowymi, postępowaniami prokuratorskimi czy też innymi oskarżeniami, a potem po narobieniu szumu i zamętu bez fleszów i zbędnego zamieszania po cichu wycofać się z wszystkiego ze strachu, że wszystkie sprawki wyjdą na wierzch w każdym rzetelnie prowadzonym postępowaniu sądowym. Brodnica zwyczajnie takich postępowań się boi. Co by powiedzieli sponsorzy, patroni medialni i inni gdyby wiedzieli, że szwindel goni szwindel? a wystawa cieszy się negatywną opinią prawdziwego środowiska hodowlanego, Co by powiedział minister gdyby wiedział, że propagowanie hodowli drobiu w rzeczywistości polega na udanych zakupach.....
No i kwestia finansów, których rzekomo nie posiada wykazując puste konto bankowe na którym brak rzeczywistych przepływów gotówki jaką dysponuje stowarzyszenie chowając ją po "kieszeniach" bez wpłat na konto i właściwej kontroli finansowej wg słów byłych już członków władz tego stowarzyszenia.
Dywagować można by długo. Po telefonicznym zwróceniu się z pytaniami do urzędu miasta o dotacje i sponsoring reakcja była natychmiastowa. Telefon do mojego Prezesa jakobym nurzała moje stowarzyszenie w tym całym szambie brodnickim. Oczywiście stowarzyszenie nie miało z całą sprawą nic wspólnego, gdyż ja nigdy nie występowałam zbierając dane dotyczące dofinansowań czy też sponsoringu nagród pod szyldem mojego stowarzyszenia, a jedynie jako oskarżona osoba prywatna w sprawie karnej o rzekome pomówienie tychże ludzi. Myślę że daje wiele do myślenia rezygnacja kilku członków zarządu bydgoskiego stowarzyszenia którzy mieli dosyć takiego amoralnego postępowania, kłótni, zwad, kłamstw i sądowych waśni. Niestety młode wilczki za kilka kartek podziękowań (żeby minister i inni wiedzieli chociaż za co te podziękowania idą) gotowe są robić za podnóżki prezesów i być całym sercem za tą pokrętną moralnością, której rozumki kilkunastoletnie zazwyczaj nie pojmują. Starzy zaś weterani wstydzący się zwyczajnie postępowaniem władz stowarzyszenia nie mają ani chęci ani motywacji do tego by te wypaczone już prezesową demagogią umysły prostować zgodnie ze starą sztuką hodowlaną i przyzwoitością którą mają jeszcze w sobie ci weterani hodowli. I tak oto pretendujący do miana Lipska organizator wystawy kończy jako nie ośrodek hodowlany ale centrum handlowe drobiu ozdobnego....
Dalszych pokrętnych i handlowych sukcesów życzymy wszystkim wystawcą którzy pod swoim hodowlanym szyldem wystawiają nowinki zakupowe do oceny niekoniecznie w pokazach jak przewidują wszelakie regulaminy.

Z hodowlanym pozdrowieniem i życzeniami kolejnych udanych zakupów... ;)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

ManiekP 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Lis 2008
czyli 5641 dni temu
Posty: 264
Podziękowania: 22/18
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-07-15, 22:58   

A jednak sprawa dobiegła końca. A co z pieniędzmi za ptaki? Czy zostały odzyskane?
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5575 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2014-07-16, 06:42   

Nic się w tej drugiej sprawie nie zmieniło , no i jeszcze czeka mnie rozprawa sądowa z AR :) a na świadków powołana cała brodnicka śmietanka :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5575 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2014-07-19, 08:36   

W kwestii zakończenia dyskusji o etyce brodnickiej oficjalny komunikat PZ w tej sprawie, który ukazał sie w "Gołębiach" - bieżące wydanie.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5575 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2014-11-01, 08:58   

Informuję śmietanę brodnicką, że jednak nie spotkamy się w sądzie na sprawie z powództwa pani roszewskiej gdyż sąd skierował kilka miesięcy temu sprawę do prokuratury a ta umarza postępowanie nie dopatrzywszy się znamion czynu przestępczego.... Na szczęście w Polsce jeszcze "czasami" za PRAWDĘ się nie karze ;) Tym samym mam nadzieję, że to już koniec mieszania przez tą wyalienowaną już mocno grupę ludzi w świecie hodowlanym!
Na szczęście w Polskim Związku prokuratura i inne organy kontrolne również nie rozpatrzyły pozytywnie kilkudziesięciu wniesionych przez bshgridi spraw i misterna sieć zemsty za wyrzucenie ze związku przepadła z kretesem.... Mam nadzieję że ktoś w końcu odwróci kota ogonem i poda was o pomówienia zniesławienia i zamęt jaki wywołaliście w świecie hodowlanym. Ja cieszę się , że nie spotkam was oko w oko i oby to trwało jak najdłużej :-P
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.