Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: wanted
2013-07-20, 22:35
Brodnicka Wystawa Kur, Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza
Autor Wiadomość
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-02-18, 22:24   

Kamil kim jesteś że zarzucasz mi oszustwo? Macki twojego stowarzyszenia nie sięgają wszędzie .... Nie bądź tak pewny siebie :) Aby nie prowokować kolejnych telefonów kolesiowskich to gdzie należę jest moją sprawą. Do twojej wiadomości opłatę członkowską i wstępującą wniosłam. Obrączki zamówiłam. A na wystawie szczecińskiej byłam jako zwiedzająca co nie uprawnia nikogo do bicia. Jak się nazywa związek i moje zwierzęta wiem :) A rozgłos pucharki i popijawy to nie moja bajka. Oszustwa kamilku przecinanie obrączek podawanie do oceny nie swoich ptaków są mi obce, chociaż kury "hoduję dla jaj" więcej lat niż ty masz :D Rozgłos? a po co mi rozgłos? mieszkam w lesie po to żeby unikać takich ludzi jacy reprezentują twoje poglądy i zachowania....
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

jomidzola 
Doświadczony Hodowca
Dzolek



Moja specjalizacja:
Papugi

Pomogła: 13 razy
Wiek: 109
Dołączyła: 13 Kwi 2009
czyli 5485 dni temu
Posty: 1071
Podziękowania: 84/216
Skąd: POLSKA

Wysłany: 2013-02-18, 22:36   

Rozmowę nie na temat wystawy Brodnickiej przenosimy tutaj .

http://aviornis.com.pl/vi...p=108599#108599
_________________
Bądź jak ptak, który, gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje, jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, że ma skrzydła.

— Victor Marie Hugo

Pozdrawiam Cię Gość :lol2:

.....Miłośniczka....;*
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-03-03, 07:25   

Cytowana wypowiedź A.R. z innego forum

Witam . Dla kogo wystawy drobiu rasowego .... Dla wystawców . Dla tych którzy chcą się pochwalić swoim materiałem hodowlanym . Moja przynależność związkowa to BZHGR iDI i związek Niemiecki.......

Pani R... to że należy Pani do niemieckiego klubu od jesieni ubiegłego roku nie zezwala Pani nadal na wystawianie kur które mają rok lub więcej lat jako swojego materiału hodowlanego bo Pani należy...! Nikt zresztą nie zabrania wystawiania drobiu nie wyhodowanego przez siebie ale regulamin precyzuje takie możliwości - POKAZ
Tak trudno to w końcu zrozumieć? A wystawy dla kogo? Dla hodowców i publiczności....


a dlaczego Niemcy nie mają tego problemu? Wystawy drobiu w porównaniu do Polski zmieniły charakter , zwiększyła się ilość drobiu .. bo . Nikt nie dochodzi z kąt Kura przyjechała , wystawił ją Pan X I TO ON jest jej właścicielem i odbiera puchar .[b]

Odpowiem Pani - Niemcy postępują zgodnie z regulaminem i poczuciem przyzwoitości....

Mam nadzieję , że w końcu MY POLACY zaczniemy myśleć pozytywie o rozwoju Drobiu Ozdobnego w Polsce i Przestaniemy zastawiać się przepisami ,,,, co wolno , a co nie wolno.
A tak naprawdę do niczego nie dojdziemy , jak nasze myślenie i postępowanie nie ulegnie zmianie.


Pani myślenie doprowadzi do tego ze Polacy zamiast hodować będą jeździć z giełdy na giełdę i ściągać najlepsze "okazy" na zasadzie - Kto ma kasę ten zgarnia plastikowe pozłacane pucharki za hodowlę? To czysta kpina bo za 5 euro nikomu nie będzie się chciało hodować kury przez rok do wystawy.... I HODOWCY znikną w gronie HANDLARZY którzy może i przetrzymują w złotych klatkach SWOJE (sic) cenne OKAZY ale ile to ma wspólnego z rzeczywistą hodowlą?
Jestem zdania ,ze nawet biednie w spartańskich warunkach hodowanie nigdy nie będzie tym samym co kupczenie i należy wyraźnie rozgraniczyć te sprawy. Tym bardziej ze prawdziwi hodowcy nie są zazwyczaj majętni i nie stać ich przy hodowli na bieganie co dwa tygodnie z giełdy na giełdę na drugi koniec Niemiec...

[i]Co robią nasi sędziowie od kur?????????????????? Skargi , wnioski o zawieszeniu Mnie ... Jarku i Mili Panowie ze śląska którzy tak wiele zrobiliście dla hodowli drobiu ozdobnego w Polsce
[b][/i]


BRAWO PANOWIE!!!

W końcu ktoś zauważył to specyficzne morale i wypaczony pogląd na regulaminy związkowe!

Pani R.......... sędzia nawet ten od zwierząt powinien być sprawiedliwy i niezawisły. Ma obowiązek trzymać się jasno określonych kryteriów, regulaminów i żadna moim zdaniem podkreślam żadna osoba nie powinna na niego wpływać.... jak to wyglądało wiele osób wie. A teraz zwyczajnie zbiera Pani żniwo tego postępowania. Mam tylko nadzieję, że wystarczy Tym wszystkim Panom ODWAGI żeby zakończyć to co było wynikiem Pani postępowania jako asystenta sędziego i przyszłego mam nadziej niedoszłego sędziego.

Jeżeli oceniamy to róbmy to sprawiedliwie .[/i]

BRAVO BRAVISSIMO :)

Wszyscy jesteśmy za tym !
Ale ja wierzę w SPRAWIEDLIWOŚĆ a nie w brodnicką sprawiedliwość
[i]

bo ona ma niewiele wspólnego z rzetelnością przyzwoitością i właściwym postrzeganiem norm obyczajowych (wyraźnie to było widoczne na wystawie w Szczecinie)


na koniec wypowiedzi Pani R...........j cytuję
Jak coś tworzyć kiedy współtwórcy , Twórcę opluwają .

Jaki TWÓRCA taka NAGRODA....
Ostatnio zmieniony przez Alan1980 2013-03-23, 13:58, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-03-22, 07:57   

Pani Anno (Wazówno chciało by się powiedzieć jak to ujął ktoś trafnie na wolierce)
Do jakiego związku Pani przynależy???
annaroszewska napisał/a:

Po tegorocznej wystawie Europejskiej w Lipsku, gdzie byłam wystawcą i pozytywnie zostały zauważone moje kury, miłą niespodzianką dla mnie było zaproszenie mnie do wstąpienia w szeregi klubu hodowców kur bojowych miniaturowych. Dzisiaj jestem pełnoprawnym członkiem Zwergkampfer Club Deutschland von 1930.
Z pozdrowieniami dla Braci hodowlanej, Anna Roszewska


Prezydent niemieckiego Zwergkämpfer Club von 1930 Pan Berthold Barnath kategorycznie zaprzeczył Pani członkostwa w ich związku - link do strony władz związku http://www.zwergkaempfer....US/Default.aspx

Poniżej odpowiedź wraz z tłumaczeniem.

From: b.bernath@t-online.de
To: ............@hotmail.de
Subject: Re: Wiederholte Anfrage
Date: Tue, 12 Mar 2013 20:03:41 +0100

Hallo Frau ...........,

wir haben an Züchter die sich in leipzig auf der Europaschau beteiligt haben eine Standardeinladung versendet.
Wir haben auch sehr viele ausländische Mitglieder in unserem Club. Zur Zeit sind es Europaweit 260 Mitglieder.
Im Moment liegt mir aber kein Aufnahmeantrag von dieser Züchterin vor.

Daher ist sie auch nicht Mitglied in unserem Club.

Aber welches Problem besteht denn? Welchen Zweck hat sie, wenn sie in einem Ihrer Foren damit wirbt?
Ich verstehe das nicht?


Herzliche Grüße
Berthold Bernath

tłumaczenie
Witam Pania,

wyslalismy hodowca, ktorzy brali udzial w wystawie w Lipsku standartowe zaproszenie.
Mamy rowniez wielu zagranicznych czlonkow w naszym klubie. Aktualnie jest ich 260 w calej Europie/z calej Europy.
W chwili obecnej nie ma u nas wniosku o przyjecie do klubu tego hodowcy. (chodzi i Anne R............)

Dlatego nie jest ona czlonkiem naszego klubu.

Jaki problem zaistnial? Jaki jest jej zamiar, ze sie tym szczyci/afiszuje na Panskim (nie wiem czemu "Panskim") forum?
Nie rozumiem tego.

Serdeczne pozdrowienia
Berthold Bernath



Więc jakie to członkostwo uprawnia Panią do znakowania niemieckimi obrączkami zakupionych kurek? Bo jednak nie to na które się Pani tak kłamliwie powołuje...
Ostatnio zmieniony przez sylwia2401 2013-03-23, 12:38, w całości zmieniany 2 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-04-01, 12:40   

Żeby zakończyć dyskusję o etyce i brodnickiej wystawie wstawiam podsumowanie Zarządu PZHGRiDI które ukazało się w marcowych "Gołębiach"
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-06-30, 22:24   

Po kilku miesiącach opluwania wszystkich, po wszystkich kłamstwach, paszkwilach i całej reszcie jakiej się dopuściły władze i niektórzy członkowie bydgoskiego związku w końcu zostali podsumowani i "docenieni" na walnym zjeździe Polskiego Związku,gdzie za wszystkie przewinienia które były niemal godzinę wymieniane imiennie zawieszono na okres roku bydgoski związek.
Tak po wielu miesiącach zatriumfowała sprawiedliwość :)
I nie ukrywam że mam z tego powodu ogromną satysfakcję osobistą.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
annaroszewska 
Mega User



Moja specjalizacja:
Kury

Dołączyła: 31 Sty 2013
czyli 4097 dni temu
Posty: 12
Skąd: Brodnica
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-07-02, 02:01   

Pani pysiu , cieszę się ,że jest Pani zadowolona ale , sprawa Bydgoskiego związku została zawieszona,,,,,, do czasu zakończenia postępowania w prokuraturze w sprawie plagiatu Agnieszki Jędraszek / ,dokumenty , artykuły świadczą o przepisywanym tekście z książki Józefa Victoriniego przez autorkę , a dopisek w Biuletynie nr 56 ,, powyższy artykuł jest fragmentem powstającej publikacji mojego autorstwa -prawa autorskie zastrzeżone ,, świadczy o wielkim zaangażowaniu w plagiat którego całość jest zamieszczona na forum woliera,,. .
Poczekajmy do wyroku prokuratury....
I zapewniam SPRAWIEDLIWOŚĆ ZATRIUMFUJE
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-07-02, 06:54   

Pani Aniu sprawa Pani i marco to nie tylko rzekome przewinienia związane z plagiatem. Z tego co jest mi wiadomo poszło ogólnie o wasze zachowanie. Więc nie rozumiem dlaczego do Państwa nie dociera że popełniliście nie jeden a cały ciąg błędów. Nadal idziecie w zaparte zamiast schylić nisko głowę i wszystkim komu naubliżaliście powiedzieć zwykłe PRZEPRASZAM.

Ale jakże Pani duma musiała by ucierpieć Pani Anno Wazówno ;)

Jak dla mnie kara roku zawieszenia dla związku jest wystarczającą na chwile obecną karą za wasze winy. Ale sądzę , że dalsze wojowanie może okazać się kolejną w serii porażek jakie już zaliczyliście więc ze zwykłej życzliwości radzę się Państwu zastanowić nad tym czy warto brnąć w kolejny ślepy zaułek próbując iść po trupach wszystkich tych, którzy nieopatrznie się znaleźli na waszej drodze...

Ze swojej strony pragnę jedynie poinformować, że insynuacje jakoby kobiety miały się członkom związku odwdzięczać.... w sugerowany sposób jak to zasugerowano sms-em znajdą swój finał tam gdzie trzeba, ponieważ Państwo przekroczyliście już wszystkie możliwe granice przyzwoitości. Chociaż nie wiem jakie macie wychowanie bo to co dla mnie jest zauważalną nieprzekraczalną granicą rynsztokowego jak to kiedyś Pani określiła smaku to chyba wyżyny, na które potraficie się wspiąć. Dno Państwa możliwości leży jednak zapewne poza granicami moich wyobrażeń.

Na tym kończę tą dyskusję i polecam się głęboko zastanowić nad swoimi morale bo pozostawiają wiele do życzenia....
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
jedraszkowa 



Wiek: 46
Dołączyła: 20 Kwi 2009
czyli 5479 dni temu
Posty: 7
Podziękowania: 3/2
Skąd: Nowogród k/Golubia-D.
Wysłany: 2013-07-02, 08:37   

Art. 234 Kodeksu Karnego mowi, ze kto falszywie oskarza inna osobe o popelnienie czynow zabronionych, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolnosci do lat dwoch. 

Art. 190a Kodeksu karnego - kto przez uporczywe nekanie innej osoby lub osoby jej najblizszej wzbudza u niej uzasadnione okolicznosciami poczucie zagrozenia lub istotnie narusza jej prywatnosc, podlega karze pozbawienia wolnosci do lat trzech. 

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Wielokrotnie na forum woliera prosilam o pozostawienie mnie w spokoju.
Jak widac slowa "prosze zostawic mnie w spokoju" sa dla Panstwa niezrozumiale.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-07-02, 18:44   

Myślę, że przez osoby organizatorów wiele tematów powiązało się również chciał nie chciał z tą wystawą na skutek samych ich (organizatorów) poczynań rozrosło niebotycznie :( wręcz do granic absurdów :(
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
kamilm79 
Doświadczony Hodowca
Kamil Mączkowski



Moja specjalizacja:
Kury

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2012
czyli 4264 dni temu
Posty: 185
Podziękowania: 24/13
Skąd: Nowe Miasto Lub.
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-07-03, 21:43   

Zapraszam wszystkich już dziś na wystawę letnią w Brodnicy przyległą do Jarmarku Anny Wazównej, która odbędzie się 17 sierpnia.
Zaś tydzień później na wystawę w Żninie przyległą do Pałuckich Targów ;)

a 1-2 luty Wystawa Zimowa w Brodnicy

Serdecznie zapraszamy

Na każdej z tych wystaw będzie ocena ptaków, nagrody jak i świetna zabawa :)
Ostatnio zmieniony przez kamilm79 2013-07-03, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Dorota 71 
Mega User
Pozdrawiam :)



Moja specjalizacja:
Kury

Wiek: 73
Dołączyła: 18 Paź 2009
czyli 5297 dni temu
Posty: 225
Podziękowania: 21/9
Skąd: Lubuskie
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-07-03, 22:11   

Do Żnina dostałam zaproszenie i jadę. Ponoć tam ładnie jest.
I kiermasz ogrodniczy. A to mnie baaaardzo interesuje. :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
annaroszewska 
Mega User



Moja specjalizacja:
Kury

Dołączyła: 31 Sty 2013
czyli 4097 dni temu
Posty: 12
Skąd: Brodnica
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-07-03, 23:30   

Zapraszam serdecznie w imieniu BSHGR i DI już 17 sierpnia w Brodnicy na Jarmark Ekologiczny na którym odbędzie się wystawa , mamy już ponad 50 wystawców i honorowych gości z Niemiec . Mojego Prezesa a jednocześnie sędziego Międzynarodowego . Czekamy na dalsze zgłoszenia naszych członków .
Pozdrawiam i zapraszam Anna Roszewska vice prezes BSHGR i DI
a za tydzień Żnin 25, 26 sierpnia Zapraszamy Serdecznie i czekamy na dalsze zgłoszenia
Anna Roszewska ,,tel. 504 060 462
Marek Poraziński tel.501 727 370
Ostatnio zmieniony przez annaroszewska 2013-07-03, 23:31, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
annaroszewska 
Mega User



Moja specjalizacja:
Kury

Dołączyła: 31 Sty 2013
czyli 4097 dni temu
Posty: 12
Skąd: Brodnica
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-07-04, 00:19   

Mam nadzieję ,że nasi goście wystawcy kur , gołębi i drobnego inwentarza z zachodniej granicy będą mieli okazję poznać nasze hodowle , Polską gościnność .
Jedyne pochwały na temat @ Brodnickiej Wystawy były na Zachodzie , i niech tak zostanie .
...........bo czego spodziewadz się po swoich,,,,,
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
annaroszewska 
Mega User



Moja specjalizacja:
Kury

Dołączyła: 31 Sty 2013
czyli 4097 dni temu
Posty: 12
Skąd: Brodnica
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-07-16, 00:44   

WITAM ANNA ROSZEWSKA

pysia
Wysłany: 2013-06-30, 22:24
Po kilku miesiącach opluwania wszystkich, po wszystkich kłamstwach, paszkwilach i całej reszcie jakiej się dopuściły władze i niektórzy członkowie bydgoskiego związku w końcu zostali podsumowani i "docenieni" na walnym zjeździe Polskiego Związku,gdzie za wszystkie przewinienia które były niemal godzinę wymieniane imiennie zawieszono na okres roku bydgoski związek.
Tak po wielu miesiącach zatriumfowała sprawiedliwość :)
I nie ukrywam że mam z tego powodu ogromną satysfakcję osobistą.


p. BARBARO / PYSIU/ Czas podsumować twoje dzieło
BSHGR i DI na dzień dzisiejszy nie jest zawieszone i organizuje letnią wystawę , a sprawą zajmuje się prokuratura i urząd nadzorczy na twoje życzenie . I to będzie niewątpliwie Twój sukces.
Teraz czas na wypowiedz przyjaciółki od etyki....


Wysłany: 2013-07-02, 08:37
Art. 234 Kodeksu Karnego mowi, ze kto falszywie oskarza inna osobe o popelnienie czynow zabronionych, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolnosci do lat dwoch.

Art. 190a Kodeksu karnego - kto przez uporczywe nekanie innej osoby lub osoby jej najblizszej wzbudza u niej uzasadnione okolicznosciami poczucie zagrozenia lub istotnie narusza jej prywatnosc, podlega karze pozbawienia wolnosci do lat trzech.

Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Wielokrotnie na forum woliera prosilam o pozostawienie mnie w spokoju.
Jak widac slowa "prosze zostawic mnie w spokoju" sa dla Panstwa niezrozumiale.



ETYKĄ PRZYJACIÓŁKI ZAJMUJE SIĘ PROKURATURA ,bo czy BSHGR i DI jest winne , że Twoja ETYCZNA przyjaciółka przepisuje książki,,,,,,

BSHGR i DI to poważny związek i nikogo nie opluwa , a na pewno nie kłamie ,,,,,,
Kim jest Pysia i co zrobiła ,,,,,? wraz z chlorofilem , dariąkrzyńską , jędraszkową .
Pozostawmy to prokuraturze niech wyjaśni ....
a my BSHGR i DI zabieramy się do roboty i organizujemy wystawy
ZAPRASZAMY 17 SIERPIEŃ BRODNICA
25, 26 SIERPIEŃ ŻNIN

POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ZA .....
ANNA ROSZEWSKA
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
kamilm79 
Doświadczony Hodowca
Kamil Mączkowski



Moja specjalizacja:
Kury

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2012
czyli 4264 dni temu
Posty: 185
Podziękowania: 24/13
Skąd: Nowe Miasto Lub.
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-07-16, 22:39   

Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5942 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2013-07-17, 08:18   

Hmmm, no jarmark to nie wystawa i innymi prawami sie rządzi.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
kamilm79 
Doświadczony Hodowca
Kamil Mączkowski



Moja specjalizacja:
Kury

Wiek: 27
Dołączył: 16 Sie 2012
czyli 4264 dni temu
Posty: 185
Podziękowania: 24/13
Skąd: Nowe Miasto Lub.
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-07-17, 10:21   

wanted, Jarmark to główna impreza. Wystawa jest do niej dołączona.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5942 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2013-07-18, 09:07   

OK ale zezwolenia i zgody na załatwienie jednego i drugiego mogą inaczej wyglądać.
Nie organizowałem nic takiego więc wiecej się udzielać nie będę jednak czytając temat, stwierdzić mogę że przepychacie się wzajemnie z tym tematem.
Wiem też, że zagrywki na poprzedniej wystawie niektorych ludzi były świńskie bo tak nie powinni się zachowywac ludzie z ta sama pasja.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Ostatnio zmieniony przez wanted 2013-07-20, 22:37, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5553 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-07-18, 10:01   

Gdyby ktoś był zainteresowany jako członek PZ i uczestnik postępowania posiadam wyrok Głównego Sądu Koleżeńskiego zawieszający bydgoskie stowarzyszenie wraz z uzasadnieniem.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 21
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.