Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: pysia34
2013-09-29, 08:30
uwaga oszust
Autor Wiadomość
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5569 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-08-19, 19:01   

Doskonale Cię rozumiem :( z autopsji znam to aż nazbyt dobrze :(
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

ManiekP 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Lis 2008
czyli 5635 dni temu
Posty: 264
Podziękowania: 22/18
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-20, 15:58   

Zazwyczaj nie wtrącam się w takie rozmowy, bo nie moja to sprawa co, kto, jak i komu, ale jak tak patrzę co się dzieje w świecie hodowlanym, to samoistnie nasuwa mi się prosty wniosek - Sodoma i Gomora.

Mnie, jak ktoś chce dać nawet w prezencie coś nowego do hodowli - to trudno mi to przyjąć. Nie lubię brać czegokolwiek za darmo. A już w szczególności jeśli chodzi o ptaki. Wiem sam po sobie ile trudu trzeba poświęcić, czasu i wiedzy - by dochować się lepszego okazu.


Nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, by coś zamówić i nie zapłacić. I jak to ktoś, kiedyś wspomniał - że rodak, rodakowi kradnie. (Mi to nawet dalszy sąsiad próbował podpierdo... kury w biały dzień, ale mniejsza o to).

Nie wiem co z tą Polską się dzieje, ale jak to u nas kiedyś mówiła starszyzna : "Ło mój Boże, co rok to gorzej". I nie ukrywam, że jest w owej, cytowanej formułce sporo prawdy. Niestety.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5569 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-09-15, 09:07   

Krótkie podsumowanie finału sprawy. Po odesłaniu przez "kolegę" Jacka G. kur ( w końcu miałam alternatywe albo zwrot kur i w plecy koszty ich ściągnięcia , albo kasa na co się raczej nie zanosiło) na moją wyraźną prośbę otrzymałam je w końcu. Kurki zostały sprzedane, gdzie na 4 jaja zalężone były 3 co dobitnie świadczy o tym, że swoista "obrona" określająca że nie zapłacił bo kury były bezpłodne, Jacka G vel Seramy była bzdurna. Aby zakończyć sprawę złożyłam skargę na postępowanie "kolegi" związkowca do jego macieżyńskiego związku, który w przeprowadzonym postępowaniu sądu koleżeńskiego zawiesił Jacka G na okres 1 roku w prawach członka za naganne postępowanie wobec mnie.
Moja rada -nie bójcie się dochodzić swoich praw. W końcu gdzieś są uczciwi ludzie wyciągający wnioski wobec takiego nagannego postępowania.
Pisane i mówienie o takich sprawach napewno spowoduje z czasem eliminację nieuczicwych kupujących lub sprzedających.
W końcu albo sami uciekną na margines - tak jak to zrobił inny opisywany tutaj kolega który po prostu zniknął uważając chyba że kilka czy kilkanaście złotych straconych przy wymianie zaliczkowanych pieniędzy jest ważniejszych od reputacji...
Albo ktoś "rozliczy" ich za wstyd jaki przynosi społeczności z którą jest związany.

Przestańmy się bać wyciągać konsekwencje.
Ostatnio zmieniony przez pysia34 2013-09-15, 09:09, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5923 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2013-09-15, 11:14   

pysia34 napisał/a:
Pisane i mówienie o takich sprawach napewno spowoduje z czasem eliminację nieuczicwych kupujących lub sprzedających.

W pełni popieram! Lepiej głośno i wprost, niż za plecami d... obrabiać.
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
annaroszewska 
Mega User



Moja specjalizacja:
Kury

Dołączyła: 31 Sty 2013
czyli 4112 dni temu
Posty: 12
Skąd: Brodnica
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-09-18, 01:46   

Cytat:
. Aby zakończyć sprawę złożyłam skargę na postępowanie "kolegi" związkowca do jego macieżyńskiego związku, który w przeprowadzonym postępowaniu sądu koleżeńskiego zawiesił Jacka G na okres 1 roku w prawach członka za naganne postępowanie wobec mnie.
Moja rada -nie bójcie się dochodzić swoich praw. W końcu gdzieś są uczciwi ludzie wyciągający wnioski wobec takiego nagannego postępowania.
Pisane i mówienie o takich sprawach napewno spowoduje z czasem eliminację nieuczicwych kupujących lub sprzedających.
W końcu albo sami uciekną na margines - tak jak to zrobił inny opisywany tutaj kolega który po prostu zniknął uważając chyba że kilka czy kilkanaście złotych straconych przy wymianie zaliczkowanych pieniędzy jest ważniejszych od reputacji...
Albo ktoś "rozliczy" ich za wstyd jaki przynosi społeczności z którą jest związany.

Przestańmy się bać wyciągać konsekwencje.


KONSEKWENCJE MOŻE KOMORNIK PANI PRZEDSTAWI,,,
KTO WYCIĄGA KONSEKWENCJE???????????????????
KPINA ,,,
PAN JACEK JEST CZŁONKIEM BSHGRIDI I FAKT O ZAWIESZENIU JEST KŁAMSTWEM , ŻADNA SKARGA NIE WPŁYNEŁA I SĄD KOLEŻEŃSKI NIE BYŁ POWOŁANY
Ostatnio zmieniony przez wanted 2013-09-18, 08:14, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5569 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-09-18, 02:54   

Pani Anno Roszewska o ile mi wiadomo to Pan Jacek należy do Stowarzyszenia we Włocławku i to do tamtego stowarzyszenia zwróciłam się o sprawiedliwość. Oczywiście osąd sądu koleżeńskiego mam do wglądu. I to stowarzyszenie we Włocławku wydało werdykt na postępowanie Seramy zawieszając go na okres jednego roku. Bydgoskie stowarzyszenie go przygarnęło...cóż świetnie się wpasowuje w to środowisko... Zblazowane, skorumpowane, kłamliwe, kłótliwe i wyciągające łapę po wszelkie profity należne albo i nienależne...
Pani wnioski o prawie 200.000 zł dotacji na kurniki, przebudowę garażu, klatki i miejsce postojowe pod pani domem wołają o pomstę do nieba.... Tam gdzie gminy z Pani regionu występują o kilkanaście tysięcy dotacji na cele społeczne i religijne to pani kupcząc ... wyciąga łape po pieniądze z dotacji na swoje własne chore cele... I po co żeby być NAJ...NAJ...NAj we wszystkim...
Piękna i sympatyczna już Pani nie będzie..... bardziej ;)
Ja na prawdę życzę Pani powodzenia :)
Pani i całemu waszemu związkowi , waszej czubatce brodnickiej, waszym młodym wilkom które niebawem z żądzy i ambicji pożywią się waszą krwią na wasz obraz i wasze podobieństwo....
Tylko proszę w pijackich zwidach po północy nie pisać, że nie zawieszono was, że wasze chore ambicje zdobywania wszystkich możliwych pucharów za wszelką cenę nie ważne jaką drogą są uczciwe, że zdobywacie to wszystko nie oszukując nie kłamiąc nie wystawiając ptaków które wyhodowali inni jako swoich po to by zdobyć kolejne marne trofeum.... nie szkalując niewinnych ludzi, pomawiając ich obrażając i usiłując sprowadzić ich do waszego poziomu moralnego w myśl waszego dna rynsztoku które swoim zachowaniem już dawno określiliście.
Proszę przestać udowadniać wszystkim, że wszyscy się mylą ....
Bo nikt Was nie oczernia.... Ogół ocenia was po prostu tak jak na to zasługujecie. Zgodnie z prawdą , realiami i faktami Pani Roszewska.

A co do Jacka, to zapewne niebawem jak zwolnią się stołki na górze w waszym stowarzyszeniu to może kolejne chore ambicje zaprowadzą go tak daleko jak was...

Ja wam wszystkim z całego serca życzę powodzenia na drodze do sukcesu, czyli waszej moralnej równi pochylnej w dół jakiego poza wami nikt nie zdoła w świecie hodowlanym w Polsce osiągnąć. W tym z pewnością jesteście najlepsi ;)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5958 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2013-09-18, 08:22   

A ja proponuję zakończyć już tę debatę bo bo i z tematu Panie schodzą.
Przy kolejnych kłótniach ostrzezenie słownie a potem warny polecą. bo wszystko to mi tutaj wygląda na przepychanki i uświadamianie że jedna strona ma tu rację a u drugiej ze to ona.
Tak samo w sprawie innego waszego tematu :!:
Wszystko i tak wyjdzie na jaw, życie zweryfikuje i wówczas poznamy kto jaką "prawdę" pisał a druga osoba,no niestety zostanie okreslona mianem Kłamcy i tyle.
To moje skromne zdanie na ten temat i zapewne wielu stojących z boku uczestników Forum też.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
ManiekP 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Lis 2008
czyli 5635 dni temu
Posty: 264
Podziękowania: 22/18
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-09-19, 20:52   

Jako, że jestem Opiekunem Forum, zamykam temat, bo dryfuje on w niebezpiecznym i wiadomym kierunku. Czas zakończyć te spory, bo działają one na niekorzyść Forum.

Do odwołania przez Administrację, Moderatorów i Obsługę Forum.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5569 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-09-29, 08:30   

W związku z notorycznym zaprzeczaniem i szkalowaniem mojej osoby przez Jacka G wstawiam rozstrzygnięcie jego macierzystego związku dotyczące jego "załatwienia sprawy" rzekomo bezpłodnych kur za które nie zapłacił.

Temat zostanie otwarty ponieważ ma służyć do obnażania osób , które zawiodły zaufanie innych poprzez niehonorowe zachowanie itp.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
annaroszewska 
Mega User



Moja specjalizacja:
Kury

Dołączyła: 31 Sty 2013
czyli 4112 dni temu
Posty: 12
Skąd: Brodnica
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-10-01, 22:52   

Pani Barbaro kurki dostał marnej jakości/ bo 800 zł to spora kwota/ i odesłał ,
czyli słowo , czy też określenie oszust nie właściwe , a wręcz obrażliwe .
Jak długo zamierza Pani walczyć ????
Może prześle Pani plagiat przepisany z dzieła Victoriniego ,,,TU AKURAT MA SIĘ PANI DO CZEGO PRZYCZEPIĆ ... I SŁODKO PODPISANY , ŻE PRAWA AUTORSKIE ZASTRZEŻONE PRZEZ AGNIESZKĘ JĘDRASZEK ,,,, 3 ARTYKUŁY PRZEPISANE ---MOŻE TYM WARTO SIĘ ZAJĄC
- CZY TO HONOROWE PRZEPISYWAĆ ?
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5569 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-10-01, 22:58   

Pani jest zbyt niemądra żeby zrozumieć co to analiza źródeł :) Pani Roszewska....
5 tygodni nie mógł się napatrzyć serama na tą brzydotę? :D
Proszę mnie nie rozśmieszać :)
Ja nie walcze z przegranymi Pani Roszewska :lol: już od dawna złożyłam broń :) nie kopie się leżącego proszę Pani ;-)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
annaroszewska 
Mega User



Moja specjalizacja:
Kury

Dołączyła: 31 Sty 2013
czyli 4112 dni temu
Posty: 12
Skąd: Brodnica
Ostrzeżeń:
 2/5/8

Wysłany: 2013-10-01, 23:14   

Tak ? Znany jest Pani temat analizy żródeł ,,,,,,to proszę popatrzeć co pozostało , o ile cokolwiek pozostało z Pani żródła ,,,,I proszę zapoznać się ze starymi mądrymi przysłowiami ,,, przyda się w przyszłości ...
Jeżeli ktoś leży to należy mu pomóc , to zwykły odruch ludzki , który zanika u osobników Pani pokroju ...
A tak na marginesie ,,,przesłać Pani Plagiat , Pani Agnieszki Jędraszek ,,tym chyba należy się zająć ,, TO PRAWDZIWE PRZESTEPSTWO,,
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5958 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2013-10-02, 08:52   

annaroszewska, nie moje ptaki i kasa ale jeśli ktoś w dłuższym czasie nie przesyła pieniedzy lub po jakimś czasie odsyła ptaki, to moim zdaniem do normalnych ludzi nie należy. Widac, ze chciał kogoś w tak zwanego balona zrobić. O takich sprawach jeśli nie ma się monety czy chce sie odesłąć coś bo się nie podoba, to informuje się na samym początku a nie ze pózniej powstają właśnie takie tematy.
Dla mnie zachował się nie godziwie i tyle, zresztą nie on jeden bo z pewną panią ja osobiście też walczę a jednego delikwenta musiałem az postraszyć opisem w F&F by odzyskać róznicę między cenami ptaków.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5569 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-10-02, 09:12   

Jacku o czym my piszemy.....serama w dniu w którym otrzymał ptaki wstawił ich zdjęcia na wolierce chwaląc się jakie piękne ptaki nabył..... w tym samym dniu! Długo musiał się przekonywać co do ich brzydoty. Pani Roszewska najwyraźniej nie jest świadoma tego co pisze. Dorabianie jakiejś ideologii do takiego zachowania nie ma najmniejuszego sensu. Ja mam nadzieje, że inny delikwent tego tamatu w jakiś sposób zakończy go polubownie. Jacek G pokajał się na innym forum "... wiem że narobiłem trochę lub wiele zbędnego zamieszania za co wszystkich jego uczestników bardzo przepraszam... " ale na osobiste przeprosiny się jednak nie zdobył . Trudno chociaż i tak ich nie oczekiwałam.Trzeba mieć klasę żeby takie rzeczy robić ;)
Ja mam nadzieje na zakończenie sprawy Krzyśka. Przynajmniej pozytywne bo ja sporo kosztów jeste jednak w plecy na tej niemiłej przygodzie..... o nerwach nawet nie ma co wspominać :(
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5569 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2013-10-28, 19:00   

Na dzień dzisiejszy otrzymałam potwierdzenie od nowego nabywcy, że kochiny które serama uważał za bezpłodne są jednak płodne i wykluły się po nich pisklaki :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 19
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.