Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Tragopan plamisty - Tragopan caboti
Autor Wiadomość
Pawi Król 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 356
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Wysłany: 2008-09-28, 18:01   

tragopan napisał/a:
Bo słyszałem że masz hybrydy.
to tak daleko słychać o bażantach Jacka a ja nic na ten temat nie wiem , a mieszkam 600 metrów od niego . Z tego co się orientuję to nie ma żadnych hybryd , lecz czysto gatunkowe ptaki zarówno te dorosłe jak i młode .
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

tragopan 
Mega User



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
czyli 5851 dni temu
Posty: 292
Otrzymał 26 podziękowań
Skąd: z wypizdowa
Ostrzeżeń:
 11/5/8
Wysłany: 2008-09-28, 18:15   

Pawi Król, mnie tylko doszły słuchy. Bo była u mnie osoba i mówiła że coś widział, ale inne jak moje. Może moje tragopany kaboty są nie takie co trzeba!!! I dlatego pytam się Wanteda
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
syju 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 3 razy
Wiek: 52
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 124
Podziękowania: 4/2
Wysłany: 2008-09-28, 18:23   

Wstawcie obydwoje zdjęcia, porównamy :mrgreen:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-09-28, 19:19   

tragopan, zapewniam cię ze moje caboty są ok, a dokładnie już 1, bo tylko ten mi obecnie jeszcze został na sprzedaż :mrgreen: Jest to samiczka, jak na razie miała pecha bo ma złamaną nogę i chodzi z opatrunkiem. Takie małe nieszczęscie podczas karmienia :-?
Zresztą o Twoich dorosłych też sporo słyszałem, tych z Belgii ale nic nie piszę bo to nie moja sprawa. U mnie zresztą kto widział ten wie, reszta może tylko się domyślać, zmyślać lub robić na złośc. Tak czasem bywa w tym świecie.

To nie foto, ale .....
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Pawi Król 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 356
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Nowa Wieś Lęborska
Wysłany: 2008-09-28, 19:36   

Tragopan a pamiętasz jak niedawno na forum pisano o twoich lodówkach , bo ktoś tam coś usłyszał . Hodujesz ptaki już długo i zapewne wiesz ile jest osób które próbują coś namieszać , coś tam dodać i przekręcić .
Wantedowi wykluły się trzy caboty z czego parkę kupił jakiś gościu - był po nie osobiście , a jeden który został jest obecnie w wolierze z gojącą się nogą po złamaniu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
tragopan 
Mega User



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
czyli 5851 dni temu
Posty: 292
Otrzymał 26 podziękowań
Skąd: z wypizdowa
Ostrzeżeń:
 11/5/8
Wysłany: 2008-09-28, 19:51   

Ja tylko słyszałem, to co mi do ucha mówiono. I dlatego w plotki nie wierzę i chcialem odpowiedzi od źródła.
A jak wie każdy to dokument CITES można wystawić bez problemu. Tak samo zamienić obrączki. Jak i z jednym, tak i z drugim się spotkałem. Z hybrydami tragopana z CITES-em też się spotkałem. Dlatego ja zawsze zakładam obrączki metalowe i robione na moje zamówienie.
A moje po trzech samcach można obejrzeć na stronie
http://www.tragopan.pl/fo...opanCaboti.html
Ja nie mam co do ukrycia, i mogę się pochwalić że odchowałem 24 sztuki po trzech samcach.
Zostało mi jeszcze 14 sztuk.

Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-09-28, 19:59   

tragopan, no to gratulować takiej ilosci.
Odnośnie podróbek papierów to sporo się słyszy że na samochody, prawko ale na ptaki pierwsze słyszę, tym bardziej CITES :idea: Z resztą nie od dziś wiesz że mam caboty, skąd też pisałem i foty też były. A ploty zawsze były na tym świecie i będą.
Ciekawe czy mam mandarynki czyste :idea: :shock:
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
syju 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 3 razy
Wiek: 52
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 124
Podziękowania: 4/2
Wysłany: 2008-09-28, 20:11   

Wanted tu chodzi o to że papiery można wystawić mieszańcom, kto to sprawdzi??
Ostatnio zmieniony przez wanted 2008-09-28, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
syju 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 3 razy
Wiek: 52
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 124
Podziękowania: 4/2
Wysłany: 2008-09-28, 20:12   

Przynajmniej ja tak zrozumiałem tragopana i wydaje się to logiczne.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
tragopan 
Mega User



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
czyli 5851 dni temu
Posty: 292
Otrzymał 26 podziękowań
Skąd: z wypizdowa
Ostrzeżeń:
 11/5/8
Wysłany: 2008-09-28, 20:12   

Ja nie mówię że masz CITES podrobiony, ale wiesz jak się załatwia dokument CITES.
Tragopanom podobnym do kabota też można CITES fundnąć.
I ja też nie powiedziałem że masz coś nie tak z kabotami.
Ja tylko z ciekawości napisałem. A jak by się plotka rozniosła to by się narobiło.
Dlatego grzecznie poprosiłem o fotografie twoich małych kabotów.
A o oryginalność kabotów można zawsze poprosić jakiegoś dobrego hodowcę z zachodu - specjalistę w tym gatunku.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
syju 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 3 razy
Wiek: 52
Dołączył: 24 Sty 2008
czyli 5909 dni temu
Posty: 124
Podziękowania: 4/2
Wysłany: 2008-09-28, 20:17   

Ale takowy hodowca nie jest od wystawiania papierów
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
york73 
Mega User



Pomogła: 27 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 09 Lut 2008
czyli 5893 dni temu
Posty: 282
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2008-09-28, 20:20   

Słyszałam, ze na Zachodzie też czasem miewano podróbki, no a u nas jak mają się wziąść skądś to skąd. Od nich chyba.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
tragopan 
Mega User



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
czyli 5851 dni temu
Posty: 292
Otrzymał 26 podziękowań
Skąd: z wypizdowa
Ostrzeżeń:
 11/5/8
Wysłany: 2008-09-28, 20:31   

Na zachodzie też zdarzają się podróbki i dość często.
W Polsce też mogą być, a za kilka lat na pewno już będzie ich więcej.
Tak samo jest z tragopanem satyrem.
syju ale hodowca zgłasza do odpowiednich organów o wydanie CITES-u.
Musi też przedstawić odpowiednie dokumenty.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-09-28, 21:17   

Czyli kupując i tam, można natknąć się na jakiegoś nieuczciwego hodowce.
tragopan, zapewne widziałes już takie mieszańce, co zatem rzuca się najpierw w oczy z wyglądu ?
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
tragopan 
Mega User



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
czyli 5851 dni temu
Posty: 292
Otrzymał 26 podziękowań
Skąd: z wypizdowa
Ostrzeżeń:
 11/5/8
Wysłany: 2008-09-29, 06:18   

Czyli Wanted zmieniasz temat.
Jednak słuchy dobrze do mnie doszły. Tylko szkoda że tych młodych nie doświadczonych i początkujących hodowców robisz w przysłowiowe jajo.
Nie obraź się, ale jak byś miał młode kabociki to na pewno byś na cykał mnóstwo zdjęć i chwalił się nimi. Mam nadzieje że te posty nie zginą, tak jak większość postów moich i nie wygodnych.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-09-29, 07:21   

tragopan, nie zmieniam tematu , ogólnie zadałem pytanie. Jeśli już mowa o czymś takim to i niech jeśli jest to możliwe, reszta userów zobaczy jak wygląda hybryda. Ja do moich cabotów jestem spokojny że to są dobre ptaki.
A odnośnie chwalenia się, to się mylisz- nie jestem takim chop siup do przodu cieszącym sie i zaraz pokazującym wszystkim co i jak.
Złodziei jest pełno i czasem warto siedzieć w spokoju cicho a odnośnie fotek to mam jak były malutkie.
Nie stresowałem ptaków bo i to już ptak coś warty w mojej hodowli, nie mam tyle kasy co ty by móc sobie w razie czego pozwolić na jakiś błąd. Nie robiłem zbytnio fotek bo nie chciałem mieć jakiegoś błędu w hodowli. Wystarczył mi ostatnio ten jeden ze złamaną noga.

A przy okazji, wiesz ile mam sterniczek jamajskich- nie bo nie pisałem a młodej foto było.
Wiesz ile kapturników- także nie wspomniałem a wykluły mi się 2.
Wykluły się grzywienki po ptakach Kubonia i co, zobaczyłes foty- nie, bo nie zrobiłem i sam żałuję.
Olśniaki him. - nawet 1 fotki nie mam a mam kilka młodych obecnie już wyrostki a chciałem mieć ich jako pisklaki i potem robione co jakiś czas by widzieć róznicę jak rosną itd. a potem np. do jakiegoś tekstu wstawić.
Tyminki mam jak były całkiem małe w tym i zeszłym roku i kolejnych fot nie robiłem- też szkoda. Satyrów także.
Rozelle żółtolica- też nic nie pokazałem a wykluł mi się 1 młody, pierwszy raz u tej pary. Niby nic, faliste- także nie mam fotek.
Co jeszcze Ci przedstawić ?
Nie wszystko mam sfotografowane, nie zawsze mi pozwala cza i nie każdym razem idę z aparatem.


Z resztą pisz sobie co chcesz, ty wiesz swoje, ja swoje. Chcesz zobaczyć cabota tego co jeszcze jest to wpadnij a nie gadasz jak baba na rynku do drugiej, ta do kolejnej i z pomidora na końcu wychodzi przecier.
Tłumaczyć się nikomu nie mam zamiaru, kto jest chętny niech wpadnie osobiście to się przekona sam.

Przy okazji, też sporo słyszałem że pewien belg zrobił cię kilka lat wstecz w jajo i miałeś hybrydy cabotów. Podobno ten belg nawet w gazetach u siebie w kraju pisał i przepraszał. Słyszałem, ale za rękę nie chwyciłem więc po co robić z tym jakiś głupi rozgłos. To Twój problem jeśli tak było i tego belga, nie mój.


Zapraszam na odwiedziny, przy okazji poznamy się osobiście bo jak byłem w Twoich okolicach 2 lata temu - to "nie było cię".
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Ostatnio zmieniony przez wanted 2008-10-02, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-09-29, 08:00   

Przy okazji fotki które zrobiłem na wiosnę oraz 1 z tych co robiłem jak wyszły młode.
Specjalnie do weryfikacji dla Tragopana by powiedział coś o moich cabotach- HYBRYDA czy dobry ptak :?: :?: :?: Bo ja wiem że jest dobry.



_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
tragopan 
Mega User



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
czyli 5851 dni temu
Posty: 292
Otrzymał 26 podziękowań
Skąd: z wypizdowa
Ostrzeżeń:
 11/5/8
Wysłany: 2008-09-29, 13:49   

Ja nie mówię że twoje dorosłe kaboty co na wiosnę im cykałeś są złe.
Ja tylko napisałem to co usłyszałem. I nie chodzi mi o dorosłe, tylko o młode.
Bo ktoś stwierdził że nie rozmnożyłeś ich wcale. A w Polsce nie ma dużo tych ptakow, nawet ciężko coś porównać.

Zawsze jak ktoś przyjedzie do mnie i chce obejrzeć co mam, to nie widzę problemów. A od fotografowania ptaków, jeszcze ani jeden mi nie padł, ani nie zestresował się.
A moim ptakom już cyknięto kilka tysięcy fotek.
A tak przy okazji kupię tą samice tragopana kabota od ciebie. Mi nie przeszkadza że ma złamaną nogę.

Pochwale się;


Moje kaboty 1 para pojechała; do Niemiec, do Czech, na Węgry, a reszta w Polsce.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-09-29, 22:16   

Wyjaśnię ci zatem jak i wszystkim, bo widac że niektórzy mnie lubią :mrgreen: Jedni lepiej inni gorzej i ci wolą kopać dołki, no ale tak już bywa w życiu.
Przy okazji, ktoś żle widział lub nie tak coś widział albo i sam coś słyszał, tylko co :idea:

Nie jestem człowiekiem, który miesza między sobą gatunki ptaków jak i podgatunki :!:
Kiśćców nie rozmnażałem, bo miałem początkowo z 2 podgatunków co było poruszane na Forum.
Papugi, tu akurat rozelle bladogłowe, też nie mieszam podgatunków i posiadam obecnie ptaki w 2 podgatunkach jak i w rozellach królewskich. Barnardy też zakupiłem z badaniami by były czyste a nie mieszańce po podgatunkach.

tragopan napisał/a:
A tak przy okazji kupię tą samice tragopana cabota od ciebie. Mi nie przeszkadza że ma złamaną nogę.

Nie wiem jak TY, ale ja nie sprzedaję ptaków nie nadających się do tego.
Ptak obecnie jeszcze posiada opatrunek więc o transporcie nie ma mowy. Jak wyzdrowieje i wszystko będzie OK. to podejmę decyzję wówczas.
Nie robię takich rzeczy jak Sebastian ł z twojej okolicy i nie mam zamiaru by potem ktoś mi dupę obgadywał że wysyłam ptaki uszkodzone czy coś tam ... :idea: Sam chyba też wolisz jak się o Tobie miło mówi, a nie żeby ktoś potem miał jakies zastrzeżenia do ptaków.
A przy okazji jest jeden też zainteresowany tym ptakiem z Forum :arrow: No i zapewne na samą samicę nie tylko Wy byście byli chętni.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
tragopan 
Mega User



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
czyli 5851 dni temu
Posty: 292
Otrzymał 26 podziękowań
Skąd: z wypizdowa
Ostrzeżeń:
 11/5/8
Wysłany: 2008-10-02, 18:35   

Wanted napisał/a:
Saturów także

Saturów może i tak. Ale raz piszesz że masz młode satyry, a drugi raz że nie.

Wanted napisał/a:
Nie wiem jak TY, ale ja nie sprzedaję ptaków nie nadających się do tego.

Ja też nie sprzedaję. Nawet ptaki które są dobre do hodowli, a mają jakąś wadę – to daję za darmo. Tak jak tobie dałem. Mam nadzieje że byłeś zadowolony i uchowałeś coś po nim.

Wanted napisał/a:
Złodziei jest pełno i czasem warto siedzieć w spokoju cicho a odnośnie fotek to mam jak były malutkie.

Dobre podejście. Nie robię fotek ptakom, bo złodziei jest pełno. Moje fotki też pożyczają i to nawet bez mojej wiedzy. Raczej mnie to nie przeszkadza.

Wanted napisał/a:
Przy okazji, też sporo słyszałem że pewien belg zrobił cię kilka lat wstecz w jajo i miałeś hybrydy cabotów. Podobno ten belg nawet w gazetach u siebie w kraju pisał i przepraszał. Słyszałem, ale za rękę nie chwyciłem więc po co robić z tym jakiś głupi rozgłos. To Twój problem jeśli tak było i tego belga, nie mój.

Nie wiem w jakiej gazecie to przeczytałeś. I znowu coś usłyszałeś. A ja pierwszy raz słyszę od ciebie. Nie przypominam sobie takiej sytuacji co by mnie Belg zrobił w jajo. A hybrydy kupiłem od polskiego handlarza z południowej polski. Które w ciągu tygodnia padły. Żebyś nie pisał dlaczego, to napiszę że nie wiem. Sekcję sam przeprowadziłem, a nie mam kwalifikacji żeby określić przyczynę zgonu. Nie wiozłem na sekcję, bo dostałem email zwrotny że to są hybrydy. Może miałem złe warunki, a może już po podróży były zbytnio zestresowane.

Wanted napisał/a:
Zapraszam na odwiedziny, przy okazji poznamy się osobiście bo jak byłem w Twoich okolicach 2 lata temu - to "nie było cię".

Na pewno się kiedyś spotkamy. Będzie o czym gadać.

Wanted napisał/a:
Wyjaśnię ci zatem jak i wszystkim, bo widac że niektórzy mnie lubią

Powiedz kto cię nie lubi?
Ja cię lubię. Tylko niech ktoś nie pomyśli że wyznaję miłość.

Wanted napisał/a:
Nie jestem człowiekiem, który miesza między sobą gatunki ptaków jak i podgatunki

Ja mieszałem świadomie i nie świadomie. Obecnie chcę i dążę to czystości gatunków.
Na zachodzie dobrzy hodowcy też krzyżują. Dzięki takim krzyżówkom mamy w hodowli kilka gatunków ptaków.

Wanted napisał/a:
Nie robię takich rzeczy jak Sebastian ł z twojej okolicy

Jak pamiętam to Sebastian to Twój znajomy, razem jakieś interesy robiliście.
I nie wiem czemu już kilka razy wymieniasz jego imię i podkreślasz że jest z moich okolic.
Tak mieszka koło mnie Sebastian. Ale nie znam żadnego Sebastiana jako hodowcę.

Wanted napisał/a:
Nie robię takich rzeczy jak Sebastian ł z twojej okolicy i nie mam zamiaru by potem ktoś mi dupę obgadywał że wysyłam ptaki uszkodzone czy coś tam ...

Nie wszyscy ludzie są święci, nawet ja nie jestem. A nie mam wpływu na mieszkańców powiatu Częstochowskiego i nie mogę im powiedzieć żeby mieszkali daleko ode mnie.
W twoich okolicach też są ludzie bez skazy, i nawet znasz ich.

Wanted napisał/a:
Sam chyba też wolisz jak się o Tobie miło mówi, a nie żeby ktoś potem miał jakies zastrzeżenia do ptaków.

Każdy by chciał żeby o nim miło mówiono. Też słyszałem dużo plotek na mój temat.
Ale mam jedną zasadę; nigdy nie obgaduję drugiego hodowcy czy to w Polsce czy na zachodzie. Sam wiesz bo rozmawiałeś ze mną, i chciałeś żebym ci powiedział o dobrych i złych hodowlach. .

Wanted napisał/a:
A przy okazji jest jeden też zainteresowany tym ptakiem z Forum No i zapewne na samą samicę nie tylko

Ciekawe skąd weźmie samca.

Wanted napisał/a:
Wy byście byli chętni.

Jak Ci pisałem w poście. Jeden kabot więcej i to z Polskiej hodowli. Będzie rodzynkiem.


Wanted napisał/a:
Nie stresowałem ptaków bo i to już ptak coś warty w mojej hodowli,

To mnie dziwi dlaczego takich ptaków się wyzbywasz; z własnej hodowli. A kupujesz jakieś na zachodzie.

Wanted masz dobry wzrok, bo te kaboty co się wylęgły po 01.06.2008, to dopiero teraz mogę rozróżnić płeć. I też mogę się pomylić. Ale zawsze nowego nabywcę twoich kabotów możesz poprosić o jakąś fotkę.
Mam nadzieję że się nie gniewasz, ale bardzo dobrze mi się z tobą pisze. I przepraszam za to co piszę, jak ciebie coś uraziło w moich postach. .

Fotka maluchów.

Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.21 sekundy. Zapytań do SQL: 18
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.