Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: wanted
2012-06-15, 08:48
Dosponsorowywanie Forum.

Czy jesteś skłonny pomóc finansowo w celu utrzymania Forum ?
Tak.
68%
 68%  [ 17 ]
Nie.
12%
 12%  [ 3 ]
Nie mam zdania.
20%
 20%  [ 5 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
Haall
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 09:17   

Wojtek_Ka, sorki, nie obraź się, ale śledzę ten temat uważnie i nie znalazłem żadnych głupich komentarzy. Każde forum rządzi się swoimi prawami, ale zasada jest jest jedna - każdy może wyrazić swój pogląd na określony temat. Dopóki dzieje się to grzecznie (lub w miarę grzecznie :mrgreen: ) wszystko jest ok.
Tak, jak pisałem na początku - jest kasa, jest konfilkt i to nie ważne, czy poglądów, czy interesów, przerabiałem to wielokrotnie. Temat został założony po to, aby każdy zainteresowany mógł się wypowiedzieć, co o tym sądzi. Również po to, aby wypracować jakiś system, jeśli dofinansowywanie forum wejdzie w życie.
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

JaAgata 
Mega User



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 16 Sty 2008
czyli 5937 dni temu
Posty: 105
Podziękowania: 5/11
Ostrzeżeń:
 10/5/8
Wysłany: 2009-10-02, 10:32   

Nie zachowujcie się wojtek_ka jak facet zaczepiający mnie przy Tesko i proszący o kasę na chleb, ja wyciągam z koszyka chleb i mu go daję, a on mi mówi: nie ja chce kasę na chleb!!- oceniając mnie przy tym ze jestem bez serca, bo on nie ma co jeść.

Czy jakby ci dawali z UE dofinansowanie na grunty też byś nie skorzystał z takiej pomocy ? Twierdząc że jesteś tradycjonalistom i od lat się utrzymywałeś ze sprzedażny ziarna, mimo że Twoi sąsiedzi rolnicy zachęcają ciebie do wypełnienia wniosku ? I podsyłali ci gotowe formy pomocy ?


Więc skora ja się pytam ile płaci za serwer, a znam tańsze, które od lat dobrze prosperują na dodatek umiem liczyć więc rachunek prosty: skoro płacę 700 za serwer przy następnych zbliżających się opłatach przenoszę się na inny serwer który maximum wyniósł by mnie 300 zł sam nie potrafię tego zrobić płacę człowiekowi który to robi zawodowo, on za taką usługę bierze 100 zł czyli razem 400 a 700 – 400 = 300 i to jest co to się zaoszczędziło 300 zł na takim forum o takim przeglądzie to się z paluszkiem nie powiem gdzie... uzbiera na goglach.

Wojtek_ka jeśli nie stać ciebie na inteligentną dyskusje to się nie wypowiadaj albo przedstaw przeciwnikowi konkretne fakty, bo skora ja najwięcej starałam się logicznie coś komuś wytłumaczyć odbieram twoją wypowiedz konkretnie do siebie. Jeśli masz taką wiedzę podziel się z innymi użytkownikami nią, bo jak na razie to tylko twoje emocje.

Prze cały ten wątek była o mowa o dofinansowaniu forum, nie o zarabianiu i nie o nagrodach. I przedstawiane problemy finansowe które trzeba ponieść, ale wnioskuję ze nie wchodzą w grę inne lepsze rozwiązania, zmniejszenie kosztów itd...


I jeżeli mnie ktoś rozlicza z pomocy dla tego forum to napisze, te niektóre reklamy są bardzo interesujące i od kiedy są na tym forum, a są bardzo długo nie raz je przeglądałam, czasami przypadkowo mi wejdzie sama pod myszkę. Są różne formy pomocy i nie zawsze ona polega tylko na wyciągnięciu z portfela gotówki i przelania je na czyjeś konto.
Ja na tym już kończę. Dziękuję za uwagę.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5941 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2009-10-02, 20:00   

OK. jeśli mowa więc o zmianie serwera to poprosił bym o podanie jeśli jest możliwośc i jeśli ktoś ma już jakiś przetestowany czy jego znajomi namiarów.
Oczywiście musi być najlepiej wszystko podobne jak tutaj i przydała by się osoba która by to wszystko poprzenosiła bo ja też nie wiem jak !


Jeśli serwera się nie zmieni i zostanie ten który jest, to oczywiście przy zamknięciu już tematu osoby które będą zainteresowane pomocą, mogą się skontaktować po przez pw ze mną w tym celu.
Jednak jak na razie nie pali się.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
krzysieksolec
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 20:50   

Ja mam znajomego co instaluje, i prowadzi fora php_BB. Jakby co mogę go zapytac. Ale nic nie obiecuję.
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5941 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2009-10-02, 22:17   

OK. temat uważam za zamknięty.
Wiem na czym stoimy i jak się dostosować do obecnej sytuacji i tej która będzie.

Koszty utrzymania Forum postaram się pokryć ze swojej kieszeni w miarę możliwości moich jeśli będę musiał na tym serwerze. Jeśli trafi się inny a o mniejszej cenie aczkolwiek o tych samych gabarytach itd. to oczywiście postaramy się skorzystać z "okazji".
Jeśli zaś chodzi o dosponsorowanie Forum w sprawach rożnych innych wydatków z nim związanych, to w odpowiednim momencie zaistnieje odpowiedni ku temu temat.


Dziękuję wszystkim za przeczytanie, za swoje poglądy na ten temat, wyrażone zdanie oraz za zagłosowanie.


Raz jeszcze dziękuje.



ps. Jutro temat zostanie przeniesiony.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5941 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2009-12-12, 10:03   

Dziękuję za miłe wypowiedzi, pomoc nie była potrzebna.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5941 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2012-06-15, 08:48   

Z dniem 13 czerwca serwer mamy zmieniony na inny i zapewne kilku z Was zauważyło, że działa szybciej o troszeczkę. Opłaty jego też sa mniejsze zdeczko niż tego z Home. W obecnej chwili mam opłaconą domene już na kolejny rok i serwer na ok pół roku (ustalenie z operatorem by opłat dokonywać w miarę możliwosci finansowych).
Pozostała jeszcze tylko suma 250zł na pozostała płatnośc i tutaj jeśli ktokolwiek by coś chciał od siebie przekazać, może tego dokonać wpłacając na konto podane w temacie. Zaznaczam, że każda suma mile widziana oraz że nikogo się nie zmusza. Jest to dobrowolne a wszelkie wpłaty osobiście w formie jpg, print screen itp. mogę podesłać wpłacającemu jak i wtawiać w temat do podglądu.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 20
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.