Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: wanted
2008-05-03, 22:21
Usuwanie userów.
Autor Wiadomość
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-03-04, 08:41   

LaKi, ja nie mam zamiaru wywalać czynnych uczestników.
Dla sprostowania może jeszcze raz podam co mam na myśli:

-usówanie któregoś z 2-3 kont jeśli jeden uczestnik ma tyle. Zawsze to mniej aktywne.

-usówanie zarejestrowanych na Forum i po pewnym upływie czasu wogóle nie zalogoweanych- NIGDY

-usówanie zarejestrowanych na Forum i zalogowanych jeden jedyny raz po rejestracji i po np. upływie 2-3 miesięcy już nie zaglądających na Forum.

-zarejestrowanych, piszących wcześniej czy nie- ale nie zaglądających już na Forum od co najmniej 4 miesięcy (to szmat czasu i tylko rzadko kto kolwiek komu zalezy na Forum by nie zaglądał w takim czasie).

No i jak już wzceśniej pisałem, zawsze sa wysyłane e-maile do wszystkich co zapewne już 2 razy zauważyliście. Nigdy nic bez poinformowania.
Uważam też że osoba której zależy na byciu na danym Forum (nie mówię tylko o tym w tej chwili), sama będzie się starała jakoś nawiązać kontakt z innymi, wstąpić w społecznośc Forum. Każdy kto ma normalne zamiary i chce budować Forum, pomagać innym lub czerpać jakieś porady- napewno będzie pisał, pytał, pomagał. Na samym wstępie można zawsze się przedstawić, opisać coś o swojej hodowli, ptakach, zainteresowaniach. Jest ku temu porobione kilka działów i tam akurat nie trzeba doświadczonych hodowców.

Kochani, rozumię ze ilu nas tyle charakterów. Jedni bardziej - drudzy mniej odważni. Tutaj jednak nikt nikomu w oczy nie zagląda i na ręce, więc z tzw. pospolitym krępowaniem się chyba niema mowy :!:
Myślę że wytłumaczyłem podstawy dobrego funkcjonowania w grupie :idea:

Teraz moze się narażę komuś i zbyt srogo to zabrzmi :arrow:

Jeśli ktoś zalogował się na Forum, jest na nim od "wieków", bardzo wiele razy zagląda i nic, zupełnie nic nie napisał żyjąc tylko w ukryciu i nie dając o sobie znać, nie dając z siebie nic, nie pomagając innym jak i w budowie samego Forum (nawet zwykłe pytanie, problemy budują je), to co taka osoba robi na Forum :!:

Powiedzcie mi, kim takie osoby są :?: :?: :?: Chyba każdemu się nasówa jakaś odpowiedż.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

LaKi 
Specjaliści



Pomógł: 57 razy
Wiek: 42
Dołączył: 30 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 869
Podziękowania: 40/13
Skąd: POZNAŃ
Wysłany: 2008-03-04, 11:39   

wanted, mi wystarczająco wyjaśniłeś swoje stanowisko i z którym po części się zgadzam a tak na prawdę to na forum pozostaną tylko ci którzy chcą
bo nawet jeśli kogoś usuniecie a będzie chciał być na forum to założy kolejny login więc nie ma się o co martwić i przejmować się

pozdrawiam
_________________
Pozdrawia Łukasz WEJMAN
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-04-28, 20:13   

Przykro mi stwierdzić, ale dzisiaj NASZE grono opuściło 9 userów zalogowanych wieki temu i nie wchodzących na Forum od dawna oraz nie mając nic napisane. Szkoda, ale niestety takie są reguły.


I nie obrażać się, bo kto chce być i zostać na Forum to jest w stanie napisac chociażby 1 post a to już wystarczy do pozostania.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Kaliszaneczka-x 
Mega User



Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 04 Kwi 2008
czyli 5838 dni temu
Posty: 47
Skąd: Koźminek k. Kalisza
Wysłany: 2008-04-28, 21:57   

Wanted co oznacza to niepodanie przyczyny zalogowania dwóch kont z jednego komputera? Bo ja na wszelki wypadek powiem, że z mojego komputera może być dowolna ilość kont, bo to jest komputer w darmowej kafejce przy bibliotece. Pozdrawiam.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-04-28, 22:00   

Kaliszaneczka-x, chodzi o to, że jeśli na tym Forum masz swoje konto i z tego samego komputera na Forum zalogowana jest inna osoba, to Obsługa wolała by wiedzieć.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
tomek 
Specjaliści



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 161
Otrzymał 7 podziękowań
Wysłany: 2008-05-03, 12:31   userzy

Witam,

przykro mi czytać to co piszecie.Mogę zrozumieć, usuwanie osób które wieki temu nie były na forum,to jest dla mnie zrozumiale, ale nie róbcie z forum towarzystwa wzajemnej adoracji, osób które wzajemnie przescigają się w swoich osiągnieciach.za chwilę będzie to typowa komercja.
A gdzie popularyzacja tego fajnego hobby , jakim jest podglądanie trochę innnej przyrody. W czasach kiedy ptaki stały sie drogim hobby, trudno jest je zdobyć /brak importów/ .Kiedy ceny skoczyły w ciagu kilku lat z 35 zl. za pytilie czy melpody do 140-200,kiedy na giełdach najlepiej idą zeberki czy faliste marnej jakosci jak chcecie zachęcić młodych ludzi do trzymania ptaków.,,Kilka osób '' które jeżdżą za granicę i sprowadzają kilka ptaków, na pewno nie spopularyzuje tego hobby.
Każdy odwiedzający forum to potencjalny przyszły hodowca, dlatego nie zamykajcie forum przed osobami je odwiedzającymi, one też być może chcą sie czegoś dowiedzieć.
Dlatego jeszcze raz -mogę zrozumieć, że usuwa się osoby które nie wchodzą na forum, ale nie wymuszajcie postów w rodzaju
-jak zbudować drzwiczki do klatki,
-co włożyć do gniazdka,
-jakiej grubości ma być żerdka
bo to można znaleźć w każdej ksiażce, a jest już ich kilka na rynku.
-czy głupoty w rodzaju, moja papużka choruje-pomóżcie''/to tak jakbyś się leczył przez telefon/.
Mam nadzieję że forum nie stanie sie towarzystwem komercyjnym, a pozostanie popularyzatorskim, bo w ten sposób to wymiencie panowie maile lub gg i po co forum.
Ostatnio zmieniony przez krzysiek173 2008-05-03, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
tragopan 
Mega User



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 22 Mar 2008
czyli 5851 dni temu
Posty: 292
Otrzymał 26 podziękowań
Skąd: z wypizdowa
Ostrzeżeń:
 11/5/8
Wysłany: 2008-05-03, 13:46   

wanted napisał/a:
-zarejestrowanych, piszących wcześniej czy nie- ale nie zaglądających już na Forum od co najmniej 4 miesięcy (to szmat czasu i tylko rzadko kto kolwiek komu zalezy na Forum by nie zaglądał w takim czasie).

Przykre to jest. Ja czasami wyjeżdżam na 3-5 miesięcy. I jestem zarejestrowany na kilku forach polskich i na kilku zagranicznych. Dziś sprawdziłem, na forum co ostatnio byłem zalogowany upłynęło 2 lata. A moje konto i posty są. Nawet na niemieckim forum co nic nie pisałem jestem do dziś, a upłynęło 3 lata.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-05-03, 21:10   

tragopan, opcję którą akurat wymieniłeś- usunołem. Reszta jest nadal, a więc nie martw się ze coś ci ucieknie :mrgreen:

tomek, założyłem To Forum dla ludzi, hodowców chcących brać czynny udział w nim jak i rozbudowie i popularyzacji hodowli ptaków i zwierząt ozdobnych w naszym pięknym kraju.
Nadal uważam, że jeśli ktoś chce być na tym forum to będzie w stanie coś napisać. Nie mówię, że od razu ma pisać jakieś wielkie rzeczy. Wymieniłem już zresztą ze istnieją takie działy jak:
Hodowcy i ich hodowle, Na wesoło, Nasze inne zainteresowania.

W tych działach każdy coś moze napisać o sobie lub dopisać się do jakiegoś tematu i wcale to nie wymaga wielkiego wysiłku. Zresztą przez te kilka miesięcy kazdego jest stać na napisanie 1 sensownego postu jeśli tylko zechce, no chyba że jest leniwy i ma zupełnie inne intencje.
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5886 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

  Wysłany: 2008-05-03, 21:31   

wanted napisał/a:
zarejestrowanych, piszących wcześniej czy nie- ale nie zaglądających już na Forum od co najmniej 4 miesięcy (to szmat czasu i tylko rzadko kto kolwiek komu zalezy na Forum by nie zaglądał w takim czasie).

A co jak np. user wyjedzie na 6 miesięcy do Iraku i nie ma dostępu do neta? Albo do pracy za granicą? Albo straci obie ręce albo wzrok w wypadku? Może powinien zgłaszać Adminowi albo wypełniać specjalną kartę nieobecności?
LaKi napisał/a:
bo nawet jeśli kogoś usuniecie a będzie chciał być na forum to założy kolejny login więc nie ma się o co martwić i przejmować się

No chyba, że się poczuje urażony i się obrazi :mrgreen:

No cóż, zgadzam się z tym co napisali romani32, tomek, LaKi, tragopan...
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-05-03, 21:38   

Yotan, wydaje mi się oczywiste, że w takiej sytuacji informuje się kogoś ze społeczności, której jest się czlonkiem.
Jeżeli dany, hipotetyczny user nie uważa tego za naturalne i nie czuje takiej potrzeby, znaczy, że nie jest związany z danym forum i traktuje je, w najlepszym przypadku, jak podręcznik.

Z uwagi na inne osoby biorące udział w życiu forum i na fakt, że hipotetyczny user czerpie z ich własności intelektualnej, nie dajac nic w zamian, mogę temu hipotetycznemu userowi polecić kupienie książek o danej tematyce. Informacje uzyska, a uczciwie za nie zapłaci.
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
tomek 
Specjaliści



Pomógł: 19 razy
Dołączył: 29 Sty 2008
czyli 5903 dni temu
Posty: 161
Otrzymał 7 podziękowań
Wysłany: 2008-05-03, 21:40   yserzy

ok
w końcu to ty ustalasz tu reguły.oby nie był to wyścig kilku panow , kto więcej napisze, kto ma dziwniejsze ptaki,czy droższe.
Ważne żeby osoby które wchodza na forum cos z niego wynosiły, i nie jest wazne ile ptaków trzymają, tylko żeby popelniały jak najmniej błędow, gdyż nikt z nas nie jest doskonały, każdy popełnia błędy i dobrze żeby był tego świadomy i chciał się uczyc.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5886 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2008-05-03, 21:40   

Aeterna napisał/a:
hipotetyczny user czerpie z ich własności intelektualnej, nie dajac nic w zamian

Jak ktoś chce zapłaty za swoją wiedzę, to może napisać książkę i poszukać wydawcy :-P
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-05-03, 21:53   

yotan, wydaje mi się ze szukasz jakiejś zaczepki zamiast korzystniej siły zagospodarować. Odnośnie pytania tragopana już wcześniej napisałem.
Jeśli ktoś straci wzrok jak napisałeś, to Forum mu nie jest potrzebne, jak ręce to chyba ma kogoś w rodzinie.
Zresztą widzę ze szukacie dziury w całym i jakiejś zaczepki.


Wyraze się może troszkę inaczej, ale chyba do każdego dotrze chociaż wcześniej było to też napisane.

Jeśli komuś zależy, to jest w stanie cokolwiek sensownego napisac, jeśli nie to uważam że leje na całą pozostałą społecznośc Forum, czyli nas wszystkich i patrzy tylko jak by tutaj wiele wyciągnąć nie dając zupełnie nic od siebie :!:

I tutaj sami teraz sobie odpowiedzcie jak we własnym życiu reagujecie na takich ludzi ?

Ja myślę z ejeśli ktoś jest życzliwy, rozważny , miły i przyjacielsko nastawiony oraz ma dobre intencje, to jest to w stanie uczynić :!: :!: :!:

Pisałem też wcześniej że zbyteczne są osoby które zalogowały się dawno temu i wogóle nie wchodza na Forum (zero wizyt albo jedna po zalogowaniu się) i takie są jak na razie usówane w 90%. Są to osoby które tylko są jako statystyka, a taka tutaj nie potrzebna.

tomek napisał/a:
Ważne żeby osoby które wchodza na forum cos z niego wynosiły, i nie jest wazne ile ptaków trzymają, tylko żeby popelniały jak najmniej błędow, gdyż nikt z nas nie jest doskonały, każdy popełnia błędy i dobrze żeby był tego świadomy i chciał się uczyc.

Właśnie.
A jak czasem ktoś nawet zupełnie inny ma coś wynieść jak nie porusza się jakiś problemów itp.
NP. Ty masz problem, piszesz to na Forum, wielu stara się pomóc a zupełnie ktoś stojący z boku także to czyta lub odnośnie zaistniałej sytuacji coś mu się przypomniało ze też miał taką sytuację :!: :!: :!:
No i własnie, nikt nie jest doskonały i dlatego sa Fora by na nich prowadzić dyskusje odnośnie naszych hobby, upodobań- a nie milczeć jak grób.
W takim przypadku to możn aiść gdzie indziej, że już nie powiem gdzie.... :!:



Raz jeszcze napiszę.
Jak ktoś chce to potrafi :!: :!: :!:
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
adrian
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-03, 21:57   

tomek napisał/a:
oby nie był to wyścig kilku panow , kto więcej napisze, kto ma dziwniejsze ptaki,czy droższe.

Zapewne nie będzie jak wszystcy będą coś pisać i starać się o miłą atmosferkę i dawać coś z siebie przy korzystaniu także. Nie uczmy się tylko brać i grabić pod siebie jak to jest w ludzkiej mentalności. Nie wszystkich zresztą i cenić takich ludzi którzy starają się i chcą pisać.
 
 
adrian
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-03, 22:01   

yotan napisał/a:
Jak ktoś chce zapłaty za swoją wiedzę, to może napisać książkę i poszukać wydawcy

Jedni tak robią, inni zaś nie i ci dzielą się Tutaj na Forum.
Ty zresztą nie zauważyłem byś się też wielce udzielał, no ale chociaż coś robisz, tylko czaserm żle to czynisz.

Moze też wzioł byś sobie pod uwagę takie coś że:
Zapłatą na tym Forum dla założyciela jego i Obsługi oraz czynnych userów jest coś konkretnego na nim, jakieś nowe tematy, posty z własnych hodowli, doświadczeń, porady, zapytania ?

W taki sposób istnieje Forum i rośnie i rozwija się. Jeśli tego czegoś nie będzie, to za jakiś czas najlepiej będzie wogóle je zamknąc bo nic się nie będzie działo.
 
 
JaAgata 
Mega User



Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 16 Sty 2008
czyli 5917 dni temu
Posty: 105
Podziękowania: 5/11
Ostrzeżeń:
 10/5/8
Wysłany: 2008-05-03, 22:08   

Z innych for też kradną wątki i trafiają one tutaj. Nawet wypowiedzi ciut tylko przerobione.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
wanted 
Administrator



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/wanted

Moja specjalizacja:
Papugi

Pomógł: 108 razy
Wiek: 50
Dołączył: 12 Sty 2008
czyli 5921 dni temu
Posty: 12152
Podziękowania: 366/1351
Skąd: Nowa Wieś Lęborska

Wysłany: 2008-05-03, 22:09   

Myślę że wszystko chyba kolega dobrze wytłumaczył i nie potrzebna dalsza pisanina. Lepiej jest ten czas poświęcić czemuś lepszemu co by przyniosło korzyści innym jak i sobie, a nie psuć wizerunek tego co inni starają się tworzyć.

Forum rozwija się i rośnie po przez jego wspólne tworzenie. Milczeniem nic tutaj nie zrobimy.
Doskonale Ci co do tej pory aktywnie pisali i Ci co troszkę mniej, mogą zaprzestać tego.
I co będą mieli Ci co nic nie piszą na Forum- NIC- ZUPEłNIE NIC. Gołe stronki i takie może będą im się podobac, wtedy zapewne sporo się nauczą i wyniosą z tego :!: :!: :!:
_________________
Jacek "wanted" Zaborowski
Mój kanał na Youtube https://www.youtube.com/c...08GuU-Yw/videos
_________________________________________
"Są dwie wspaniałe drużyny w Liverpoolu: Liverpool i rezerwy Liverpoolu." (Bill Shankly)
You`ll never walk alone.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
 
Aeterna 
Mega User



Pomogła: 36 razy
Wiek: 59
Dołączyła: 20 Sty 2008
czyli 5913 dni temu
Posty: 1305
Otrzymał 1 podziękowań
Skąd: Śródborze
Wysłany: 2008-05-03, 22:10   

yotan napisał/a:
Aeterna napisał/a:
hipotetyczny user czerpie z ich własności intelektualnej, nie dajac nic w zamian

Jak ktoś chce zapłaty za swoją wiedzę, to może napisać książkę i poszukać wydawcy :-P


Yotan , zapłata nie musi być materialna. Forum polega na tym, że ludzie wymieniaja się wiedzą i doswiadczeniem i własnie o tym mówiłam. Czytanie i korzystanie z tej wiedzy, bez brania jakiegokolwiek udziału w zyciu forum, jest, w mojej opinii, zwykłym pasożytowaniem na innych.
Każdy się uczy, więc nie wymaga się od wszystkich artykułow na poziomie akademickim, ale zainteresowanie, pytania, czy zwykła życzliwość są przejawem kultury i zainteresowania.

Ping pong nigdy nie był moją ulubioną grą, więc kończę swój udział w tej dyskusji.
_________________
Ktokolwiek powiedział, że słońce przynosi szczęście ten nigdy nie tańczył w deszczu
Ostatnio zmieniony przez wanted 2008-05-03, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
adrian
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-03, 22:11   

JaAgata napisał/a:
Z innych for też kradną wątki i trafiają one tutaj. Nawet wypowiedzi ciut tylko przerobione.

Taki niestety jest internet.
Jedno tutaj, inne tam i kolejne dalej.
 
 
york73 
Mega User



Pomogła: 27 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 09 Lut 2008
czyli 5893 dni temu
Posty: 282
Otrzymał 2 podziękowań
Skąd: Pomorze
Wysłany: 2008-05-03, 22:17   

adrian napisał/a:
Taki niestety jest internet.
Jedno tutaj, inne tam i kolejne dalej.


Na tym Forum sa tematy które też i istnieją na innych forach a tutaj były jako pierwsze, no ale zamieścili je właściciele tych tematów , więc chyba wszystko jest OK.
Odnośnie podobnych postów i tematów, to już niestety tak jest w internecie ze czasem tematy sa podobne z przypadku, czasem ze skopiowania wątku a i czasem akurat takie bo inaczej nadać tutułu nie można.
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 20
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.