Wybierz język:
     » Portal » Użytkownicy » Grupy » Statystyki » Czat » Album » Mapa Hodowców » Kalendarz » POBIERALNIA
     » Rejestracja » Zaloguj » Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
  

 Ogłoszenie 

Prosimy wszystkich o zapoznanie się z Regulaminem Forum - PRZECZYTAJ . Z FORUM usuwane będą też osoby (nick) które nie aktywowały swojego konta !


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł - Stowarzysznie Hodowców Ptaków Ozdobnych i Egzotyczn

Czy jesteś za ?
TAK
78%
 78%  [ 30 ]
NIE
21%
 21%  [ 8 ]
nie mam ZDANIA
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
JC 
Specjaliści



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
czyli 5937 dni temu
Posty: 1931
Podziękowania: 126/25
Skąd: Nowodworze
Wysłany: 2012-01-02, 00:10   

0 zł, oczywiście pod warunkiem, że nie liczysz pracy wielu ludzi. Bo gdyby ich pracę przeliczyć przez średnią stawkę godzinową, czasami też wchodzą w to porady prawne, to to 0 zł, mogłoby się zmienić w całkiem okragłą sumkę :-D
Podziękuj autorowi tego posta
 
 

Chcesz wiedzieć jak zarobić? Chcesz być jednym z nielicznych Milionerów? Chcesz osiągać sukcesy w szkole, pracy, w życiu prywatnym?
TAK? W takim razie to coś dla Ciebie: Złote Myśli - Twoja droga do Sukcesu!

kwap3 
Doświadczony Hodowca



Pomógł: 23 razy
Dołączył: 29 Sty 2008
czyli 5929 dni temu
Posty: 151
Podziękowania: 44/2
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-01-02, 08:20   

Koledzy, a gdyby to było stowarzyszenie, którego podstawowym a może nawet jedynym celem byłaby zmiana chorych przepisów na wzór Czech czy Niemiec(tylko tyle i aż tyle). Działalność ograniczałaby się do nękania ministerstwa i próby zainteresowania mediów problemem.
Nie byłaby konkurencją dla już istniejących stowarzyszeń tylko ich uzupełnieniem. Najlepiej gdyby członkami byly również osoby działające w stacjinarnych organizacjach.
Stowarzyszenie takie nie dzieliłoby środowiska a jednoczyło je. Rozmażyłem się :lol:
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
JC 
Specjaliści



Pomógł: 81 razy
Dołączył: 21 Sty 2008
czyli 5937 dni temu
Posty: 1931
Podziękowania: 126/25
Skąd: Nowodworze
Wysłany: 2012-01-02, 12:19   

kwap3, to Tobie się marzy "Komisja Palikota" :lol: Ja, gdy działała jeszcze, napisałem do nich pismo przdstawiające te absurdy prawne, ale się nie odezwali. Wcale im się nie dziwię, bo to mogło by ich narazić na gniew "ekologów" i fundacji "zwierzęcych", czyli byłoby "nie polityczne".
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5911 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2012-01-02, 12:36   

JC napisał/a:
0 zł, oczywiście pod warunkiem, że nie liczysz pracy wielu ludzi.

Masz rację, ale pisałem to na własnym przykładzie - jakoś "wielu ludzi" się przy tym nie napracowało, a ja nikomu za mój wkład (zrywanie się z pracy (czasem płatnej od godziny), paliwo) rachunku nie wystawiłem i nie zamierzam. Prawników nie musiałem się na szczęście radzić - poradziliśmy sobie sami i to na tyle skutecznie, że stowarzyszenie prawie powstało, zostało tylko nanieść poprawki "kosmetyczne" - zastąpić jakieś słowo innym albo dopisać jakiś punkt w statucie. Ale ponieważ w ostatnie 14 dni nie miałem czasu na załatwienie formalności, jaką było złożenie poprawionego statutu, całe przedsięwzięcie wzięło w łeb, bo nikt inny nie wykazał ani zainteresowania, ani chęci. Ale teraz już tego nie żałuję. Szkoda za to mojego wcześniejszego zachodu... :mrgreen:

kwap3 napisał/a:
stowarzyszenie, którego podstawowym a może nawet jedynym celem byłaby zmiana chorych przepisów na wzór Czech czy Niemiec(tylko tyle i aż tyle). Działalność ograniczałaby się do nękania ministerstwa i próby zainteresowania mediów problemem.

No to się zgłoś do PiS - na pewno chętnie ponękają Ministerstwo. Tylko nie wiem, jak z tym wzorowaniem się na Niemcach hihi
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Ostatnio zmieniony przez amadyna1471 2012-01-02, 20:16, w całości zmieniany 3 razy  
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
yotan 
Doświadczony Hodowca
yotan



SPIS-HODOWCÓW: http://www.spis-hodowcow.pl/yotan

Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 26 razy
Wiek: 72
Dołączył: 16 Lut 2008
czyli 5911 dni temu
Posty: 684
Podziękowania: 75/37
Skąd: kuj.-pom.

Wysłany: 2012-01-05, 00:11   

no tak... jak to zwykle w takich sytuacjach bywa - temat umarł...
"a kto umarł, ten nie żyje..." (cyt.)
_________________
Piszę poprawnie po polsku.


Najlepsza grupa to NIEAKTYWNI! Chcę do nich należeć!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
pysia34 
Administrator
pysia



Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 04 Lut 2009
czyli 5557 dni temu
Posty: 1303
Podziękowania: 177/5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 2012-01-05, 00:20   

Dziwisz się ?:) ja wcale :)
Ponadto tancerz boje na wolierze toczy o psy bezpańskie więc na ptaki mało czasu mu zostało.....

A serio to sądze ze na taką działalność sam zapał to zamało. Potrzebne są spore środki zeby działania przyniosły efekty w postaci wpływania na legislację:(
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
tancerz2005 
Mega User



Moja specjalizacja:
Ptaki egzotyczne

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Paź 2009
czyli 5312 dni temu
Posty: 106
Podziękowania: 21/6
Skąd: Warszawa

Wysłany: 2012-01-05, 00:26   

Tancerzowi zapału nie zabrakło i tancerz nie umarł tylko widząc że w temacie nie ma zainteresowanych do pomocy zaczął działać poza tematem.... :)
Szkoda czasu na kłótnie i pyskówki - lepiej działać, nieprawdaż....? :mrgreen:
Wam też to polecam.... ;-)

P.S.
Zainteresowanych pomocą czy też chcących się dowiedzieć czegoś więcej proszę o pisanie na PW. :)
_________________

Zapraszam!
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
AnnaOj 
Mega User



Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 28 Maj 2009
czyli 5444 dni temu
Posty: 49
Podziękowania: 14/5
Skąd: podlaskie
Wysłany: 2012-02-26, 14:37   

Przeczytałam dokładnie cały temat.
I jakoś tak nasunęło mi się porównanie tych wielu różnych stowarzyszeń do naszych wielu różnych ptasich forum. Nie ma tego jednego, najfajniejszego, najmądrzejszego, najprzystępniejszego, najrozsądniejszego a co za tym idzie SILNEGO.
Są ludzie co latają ze swoimi postami po wszystkich forach jakie w sieci znaleźli. Są też tacy co zakładają swoje oddzielne forum i niektórym uda się ściągnąc do siebie więcej ludzi, ale też niektórzy po takiej próbie są jedynymi zalogowanymi na nim.
Ja wybrałam sobie jedno forum na którym piszę , z którym się "identyfikuję", na innych najczęściej tylko czytam, by wiedzieć po prostu więcej o ptakach.

tancerz2005 - powodzenia :)
Podziękuj autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
..:: AVIORNIS ::..




AVIORNIS POLECA:



SZUKAJ NA GOOGLE!

Twoja wyszukiwarka



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


..:: WSPÓŁPRACUJEMY ::..
>> Spis-Hodowcow.pl - Magazyn dla miłośników Fauny i Flory >> Hodowla ptaków - Jacek Masternak >> Ptasie podróże - Artur Bujanowicz >> NOWA EXOTA >> Andrzej Jarosz >> Henryk Kościelny - fotografia przyrodnicza >> Hugo Barbosa >> Blog - Portugalia >> Hugo Barbosa & Iñaki García Hernández- Portugalia/Hiszpania >> Snyder s Grouse & Waterfowl Park >> Baza turystyczna

Od 2008 roku - Aviornis.com.pl © Wszelkie prawa zastrzezone.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 20
..:: Giełda ::..


..:: OFERTA REKLAMOWA NA AV ::..


..:: POLECAMY ::..
Inkubatory do wylęgu jaj


..:: POLECAMY ::..
sklep internetowy


..:: POLECAMY ::..


..:: SERWIS I CZASOPISMO HODOWCÓW ::..



..:: Czasopismo hodowcy ::..

..:: SERWIS HODOWCÓW ::..


..:: ZAPRZYJAŻNIONA STRONA ::..


..:: Baza CITES ::..


..:: Polecamy ::..

..:: SKLEP INTERNETOWY ::..
Planeta-zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo

..:: POLECAMY ::..
Euro Zoo


..:: POLECAMY ::..


. SERWISY AUKCYJNE .









.: ASPEKTY PRAWNE :.